Adıyaman - Süleymaniye Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
684 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 20 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Süleymaniye) 33°C / 16°C

Adıyaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi, araç kiralama ve yolcu servisleri ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Adıyaman Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. AVIS firmasının merkez ofisinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofise bırakabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Adıyaman Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali hizmet veriyor. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan terminal içerisinde, mescit, araç kiralama ofisi, havalimanı taksi durağı, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetlerin sunulduğu bölümler de var. Özel kamera sistemleriyle izlenmekte olan Adıyaman Havalimanı, güvenlik açısından önlem alınan bir havalimanı.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Süleymaniye Şehir Merkezine Ulaşım

Süleymaniye'de havalimanından şehir içine ulaşım imkanları oldukça sınırlı. Şehir içine düzenli bir toplu taşıma hizmeti sunulmadığından dolayı özel servislerden faydalanmak, taksi tutmak veya araç kiralamak daha pratik olacaktır.

Özel Servis

Şehir içerisinde bulunan birçok otel, bazen istek üzerine, bazen düzenli olarak havalimanına servis imkanı sunuyor. Eğer kalacağınız oteli önceden belirlediyseniz, otelinize, servis konusunda danışmanızı tavsiye ederiz.

Taksi

Taksiler, gerek havalimanından şehir içine ulaşımda, gerek ise şehir genelinde, hem konforlu, hem de hesaplı bir seyahat seçeneği oluşturuyor. Ancak havalimanlarında, bazı durumlarda, taksi bulmak zor olabiliyor. Dolayısıyla, eğer etrafta taksi bekleyen başka insanlara da denk gelirseniz, ortak taksiye binmeyi teklif edebilirsiniz.

Şehir içinde ve komşu şehirler arası ulaşımda paylaşımlı taksi, sıklıkla başvurulan bir yöntem. Bu şekilde, seyahatinizi daha da uygun fiyata getirebilirsiniz. Ancak Süleymaniye’de, taksicilerin büyük çoğunluğu İngilizce konuşmuyor. Bu sebeple, anlaşabilmeniz için gerekli temel sözcükleri öğrenmenizi öneririz.

Araç Kiralama

Süleymaniye içinde en güvenli ve konforlu ulaşım seçeneği araç kiralama. Şehir içerisinde veya havalimanında bulunan Rent a Car ofislerinden aracınızı kiralayabilir veya uçuşunuzdan önce internet aracılığıyla rezerve edebilirsiniz.

09 Ağu 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Görülmesi Gereken Mekanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman-Süleymaniye uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Adıyaman-Süleymaniye uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Adıyaman-Süleymaniye uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Adıyaman-Süleymaniye uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Adıyaman-Süleymaniye uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adıyaman Havalimanı, varış için Sulaimaniyah Intl. Havalimanı kullanabilirsiniz.

Adıyaman-Süleymaniye arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Adıyaman-Süleymaniye arası uçuş mesafesi toplam 684 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 20 dakika sürüyor.

Adıyaman-Süleymaniye uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Adıyaman-Süleymaniye uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Süleymaniye Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Sal
16ºC
33ºC
Sal
Çar
17ºC
35ºC
Çar
Per
17ºC
35ºC
Per
Cum
16ºC
35ºC
Cum
Cmt
14ºC
34ºC
Cmt
Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Adıyaman - Süleymaniye Alternatif Ulaşım
Para birimi