Adıyaman - Erbil Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
538 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Erbil) 32°C / 18°C

Adıyaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi, araç kiralama ve yolcu servisleri ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Adıyaman Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. AVIS firmasının merkez ofisinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofise bırakabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Adıyaman Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali hizmet veriyor. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan terminal içerisinde, mescit, araç kiralama ofisi, havalimanı taksi durağı, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetlerin sunulduğu bölümler de var. Özel kamera sistemleriyle izlenmekte olan Adıyaman Havalimanı, güvenlik açısından önlem alınan bir havalimanı.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Erbil Şehir Merkezine Ulaşım

Havaalanı Servisleri

Erbil’de toplu ulaşım çok gelişmiş durumda değil. Havaalanından şehir merkezine gitmek için en çok tercih edilen seçenek havaalanının ücretsiz servislerini kullanmak. Her 15 dakikada bir kalkan servislerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Servisi kullanmak istemiyorsanız havaalanının çıkışında bekleyen taksilerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Eğer taksiyi tercih ettiyseniz taksinin sizi gereksiz yere uzun bir yoldan götürmediğine dikkat edin. Ayrıca burada taksiler minibüs gibi işliyor. Bu nedenle aynı yöne gidiyorsanız taksiyi başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

28 Şub 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Görülmesi Gereken Mekanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman-Erbil uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Adıyaman-Erbil uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Adıyaman-Erbil uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Adıyaman-Erbil uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Adıyaman-Erbil uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adıyaman Havalimanı, varış için Erbil International Havalimanı kullanabilirsiniz.

Adıyaman-Erbil arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Adıyaman-Erbil arası uçuş mesafesi toplam 538 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat sürüyor.

Adıyaman-Erbil uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Adıyaman-Erbil uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Erbil Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Paz
18ºC
32ºC
Paz
Pzt
19ºC
36ºC
Pzt
Sal
20ºC
36ºC
Sal
Çar
18ºC
35ºC
Çar
Per
15ºC
33ºC
Per
Haritada Görüntüle
Adıyaman - Erbil Alternatif Ulaşım
Para birimi