Adıyaman - Aşkabat Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1.760 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
2 saat 10 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Aşkabat) 29°C / 14°C

Adıyaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi, araç kiralama ve yolcu servisleri ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Adıyaman Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. AVIS firmasının merkez ofisinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofise bırakabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Adıyaman Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali hizmet veriyor. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan terminal içerisinde, mescit, araç kiralama ofisi, havalimanı taksi durağı, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetlerin sunulduğu bölümler de var. Özel kamera sistemleriyle izlenmekte olan Adıyaman Havalimanı, güvenlik açısından önlem alınan bir havalimanı.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Aşkabat Şehir Merkezine Ulaşım

Türkmenistan’ın başkenti olan Aşkabat’ta şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta uluslararası alanda hizmet veren Aşkabat Havalimanı bulunuyor. Türkmenistan’ın en büyük üç havalimanından biri olan Aşkabat Havalimanı her yıl ülkeye çok sayıda yolcu taşıyor.

Şehir merkezine yaklaşık yarım saatlik bir mesafede bulunan Aşkabat Havalimanı’ndan ulaşım için farklı ulaşım seçenekleri bulunmakla birlikte ülke trafiğinin yoğun olmaması nedeniyle hızlı ulaşım imkanı da bulunuyor.

Bunun yanı sıra yolculuk öncesi veya sonrası çok sayıda hizmetten yararlanabileceğiniz gibi Aşkabat Havalimanı çevresindeki çeşitli faaliyetler ile zamanınızı da değerlendirebilirsiniz. Aşkabat Havalimanı’ndan şehir merkezine farklı ulaşım seçenekleri bulunuyor. Karayolu üzerinden gerçekleştirebileceğiniz yolculuklarda taksi, otobüs ve araç kiralama gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Taksi

Aşkabat Havalimanı’ndan taksiler ile şehir merkezine çok hızlı ve rahatça gidebilirsiniz. Oldukça güvenli bir yolculuk hizmeti sağlayan taksiler, uçağınız indiği andan itibaren havalimanı terminal binası önünde sizi bekliyor olacak. Hem konforlu hem güvenli şekilde şehir merkezine gitmek için taksiler doğru tercih.

Otobüs

Aşkabat Havalimanı’ndan otobüslerle de şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı terminal binası önünde sizleri bekleyen otobüsler ile ve şehir otobüsleri ile şehir merkezine hem ekonomik hem rahat şekilde ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezine Aşkabat Havalimanı’ndan gitmenin bir diğer yolu da araç kiralama olabilir. Havalimanı binasında bulunan araç kiralama ofislerinden kiralayabileceğiniz araçlar ile şehir merkezine aracı kendiniz kullanarak gidebileceğiniz gibi, özel şoförün kontrolünde de gidebilirsiniz.

23 Mar 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Görülmesi Gereken Mekanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman-Aşkabat uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Adıyaman-Aşkabat uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Adıyaman-Aşkabat uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Adıyaman-Aşkabat uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Adıyaman-Aşkabat uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adıyaman Havalimanı, varış için Ashgabat Intl. Havalimanı kullanabilirsiniz.

Adıyaman-Aşkabat arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Adıyaman-Aşkabat arası uçuş mesafesi toplam 1760 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 2 saat 10 dakika sürüyor.

Adıyaman-Aşkabat uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Adıyaman-Aşkabat uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Aşkabat Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Pzt
14ºC
29ºC
Pzt
Sal
12ºC
29ºC
Sal
Çar
13ºC
26ºC
Çar
Per
16ºC
27ºC
Per
Cum
13ºC
27ºC
Cum
Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Adıyaman - Aşkabat Alternatif Ulaşım
Para birimi