Otobüs biletleri iptal olur mu?

Otobüs bileti iptal ve iade koşulları, firma politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, biletinizi satın almadan önce ilgili firmanın iptal ve iade politikasını incelemeniz önemlidir.

Bilet iptal ve iade işlemlerinizi Enuygun platformu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için enuygun.com bilet iptal/iade sayfasını ziyaret edebilir veya mobil uygulamamızdaki "Bilet İptal / İade" sekmesini kullanarak PNR ve Yolcu Soyadı bilgilerinizi girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif olarak, 0850 333 88 88 numaralı Enuygun Çağrı Merkezi'ni arayarak da bilet iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ancak unutmayın ki, sefer saatinde otobüse kişisel sebepler nedeniyle binemezseniz, otobüs biletiniz için iptal, iade ya da değişiklik talebinde bulunamayabilirsiniz. Bu durumda firmanın iptal ve iade politikasına göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Merve Kılıç

Merve Kılıç

Turizm sektöründeki 10 yıllık kariyeri boyunca seyahat destek hizmetlerinin her alanında kazandığı uzmanlıkla, 2012 yılından beri Enuygun Kurumsal Seyahat Uzmanı olarak çalışıyor.

Otobüs Bileti Bul