Aktarmalı yolculuklar nasıl iptal edilir?

Aktarmalı seferler ayrı ayrı ve online olarak ücretsiz iptal edilemez. Yolculuklarınızı iptal etmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

İptal süresini kontrol edin: Her otobüs firması için belirtilen iptal saatinin geçmediğinden emin olun. Yolculuğunuz için geçerli son iptal saatini arama sonuçlarında listelenen seferin üzerinde bulunan "Ücretsiz İptal" simgesine tıklayarak görebilirsiniz.

Çağrı Merkezi ile iletişime geçin: İptal işlemlerini gerçekleştirmek için 0850 333 88 88 numaralı Enuygun Çağrı Merkezi'ni arayın. Aktarmalı seferlerin iptalleri, genellikle online olarak yapılamaz ve çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz gerekli.

Bilet bilgilerini hazır bulundurun: Çağrı merkezi ile iletişime geçtiğinizde, PNR ve Yolcu Soyadı bilgilerini yanınızda bulundurun. İptal işlemi sırasında bu bilgiler talep edilir.

İptal politikalarını göz önünde bulundurun: "Ücretsiz İptal" simgesi bulunmayan yolculuklar ücretsiz olarak iptal edilemez. İptal politikalarına göre bilet bedelinin bir kısmı veya tamamı iade edilmeyebilir.

İade işlemleri: İptal işlemi tamamlandığında iade süreci başlayacaktır. İadenin banka ya da kredi kartınıza yansıma süresi bankanıza göre farklılık gösterebilir. İptal işlemi sonrasında iade sürecini takip etmekte fayda var.

Merve Kılıç

Merve Kılıç

Turizm sektöründeki 10 yıllık kariyeri boyunca seyahat destek hizmetlerinin her alanında kazandığı uzmanlıkla, 2012 yılından beri Enuygun Kurumsal Seyahat Uzmanı olarak çalışıyor.

Otobüs Bileti Bul