Akıllı Aktarma: Seyahat edeceğiniz rotada doğrudan bir sefer bulunmadığında birden fazla otobüs firmasının seferlerini kombine ederek en uygun ve hızlı aktarmalı seyahat seçeneklerini sunan yenilikçi bir teknoloji. Bu sayede daha fazla güzergah ve zaman seçeneği arasından tercih yaparak seyahat sürelerini ve maliyetlerini optimize edebilirsiniz.

Akıllı Aktarma'nın avantajları

Geniş seçenek yelpazesi: Akıllı Aktarma sayesinde direkt sefer bulunmayan rotalarda bile birden fazla seyahat seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Zaman ve maliyet tasarrufu: Birden fazla firmanın seferlerini birleştirerek en uygun ve hızlı aktarmalı seyahat seçeneklerini sunarak hem zamanınızdan hem de bütçenizden tasarruf edersiniz.

Esneklik: Değişik otobüs firmalarının seferlerini bir araya getirerek, seyahat planlarınızda daha fazla esneklik sağlar.

Kolay kullanım: Akıllı Aktarma teknolojisi sayesinde aktarmalı seyahat planlaması yapmak son derece kolay ve hızlı.

Akıllı Aktarma ile seyahat etmek istediğinizde seyahat sitesinde arama yaparken aktarmalı seçeneklerin de listelendiğini göreceksiniz. Bu seçenekler arasından en uygun olanını seçerek aktarmalı otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Merve Kılıç

Merve Kılıç

Turizm sektöründeki 10 yıllık kariyeri boyunca seyahat destek hizmetlerinin her alanında kazandığı uzmanlıkla, 2012 yılından beri Enuygun Kurumsal Seyahat Uzmanı olarak çalışıyor.

Otobüs Bileti Bul