Osmaneli Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Osmaneli Otogarı
place
11500 Osmaneli/Bilecik
local_phone
+902284613974

Şehir Merkezinden Osmaneli Otogarı'na Ulaşım

Bilecek ile İstanbul arasında bir kavşak görevi gören Osmaneli, şehirler arası otobüslerin de sıklıkla uğradığı bir otogara sahip. İlçe merkezinde bulunan otogara çok bavulunuz yoksa kısa bir yürüyüşle rahatça ulaşabilirsiniz. Bavulunuz ve aceleniz varsa belediye otobüsleri, minibüsler ve taksileri de kullanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

10:10, 15:10 ve 17:10 saatlerine Bilecek merkezinden Osmaniye’ye belediye otobüsü seferleri düzenliyor. İlçe içi belediye otobüslerinin ise Camikebir Mahallesi, Haceloğlu Mahallesi, İnönü Mahallesi ve Camicedit Mahallesi gibi kalabalık mahallerinin yanı sıra Tekke Seyir Tepesi ve Osmaneli Aya Yorgi Kilisesi gibi turistik noktalar ve merkezi ana caddelerde de durakları bulunuyor.

Osmaneli Minibüs Kooperatifi Minibüsleri

Özellikle Bilecik ve diğer ilçelerinden Osmaneli Otogarı’na ulaşım için hizmet veren kooperatif minibüsleri ile ilçenin merkezi noktalarından da otogara gelmek mümkün. Her saat hareket eden bu minibüslerle Osmaniye’ köylerinden de otogara gidebilirsiniz.

Taksi

Osmaneli ilçesi oldukça küçük olduğu için az sayıda taksi durağı bulunuyor. Otogar, ilçe merkezine yakın olduğu için 5 dakikalık ekonomik bir taksi yolculuğuyla kolayca otogara gidebilirsiniz. Sakarya Caddesi üzerinde durağı bulunan 0539 627 17 13 numaralı Çınar Taksi, Atatürk Bulvarı üzerinde hizmet veren 0552 799 11 16 numaralı Osmaneli Lojmanlar Taksi ve 0505 147 11 64 numarasından ulaşabileceğiniz Osmaneli Merkez Taksi duraklarında 24 saat taksi bulabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

map placeholder
expand_less