Ortaklar Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Şehir Merkezinden Ortaklar Otogarı'na Ulaşım

Aydın’a 107 kilometre, Germencik ilçesine ise 10 kilometre uzaklıktaki Ortaklar Otogarı, merkezi bir konumda bulunduğu için ulaşımı oldukça kolay. Kısa bir yürüyüşle gidebileceğiniz otogara isterseniz belediye otobüsleri, minibüsler ve taksilerle de gitme şansınız var.

Minibüsler

Ortaklar Tren İstasyonu ve Organize Sanayi Bölgesi’nin yanı sıra Hürriyet Caddesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi ve Ortaklar Atatürk Parkı gibi merkezi noktalarda da duraklarını görebileceğiniz minibüslerle Ortaklar Otogarı’na her 15 dakikada bir rahatça gidebilirsiniz.

OtogaraAydın merkezi ve Kuşadası, Didim, Söke gibi 17 ilçesinden ve köylerinden gitmek için ise S.S. Ortaklar Minibüs Kooperatifi’nin sağladığı minibüsleri kullanabilirsiniz. Her saat hareket eden bu minibüslerle Aydın çevresindeki turistik noktalara da gitmeniz mümkün.

Aydın Belediye Otobüsleri

Aydın merkezinden Ortaklar Otogarı’na ulaşım için Aydın Belediyesi’ne bağlı belediye otobüsleri de hizmet veriyor. Günde 6 sefer düzenleyen 402 hat numaralı ADÜ-Ortaklar otobüsü, sabah saat 07:20 ile 17:10 saatleri arasında yolculara hizmet veriyor.

Taksi

Tek bir taksi durağının bulunduğu küçük Ortaklar beldesinde, otogara hızlı bir şekilde ulaşmak için taksi de kullanabilirsiniz. Ortaklar Taksi durağına 0530 247 88 25 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less