Hüyük Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Şehir Merkezinden Hüyük Otogarı'na Ulaşım

Konya merkezine 128 kilometre uzaklıkta, Beyşehir Gölü’ne yakın bir konumda yer alan Hüyük’ün otogarı, ilçe merkezinde bulunuyor ve son yıllarda yenileniyor. Hüyük Otogarı’ndan Hüyük Belediyesi, Hüyük Halk Eğitim Merkezi ve Fatih Caddesi gibi merkezi noktalara 5 dakikalık yürüyüşle kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca yolcular için minibüsler, ilçeler arası minibüsler ve taksiler de otogardan ulaşım hizmeti veriyor.

Minibüsler

HemAkdağ Mahallesi ve Suludere Mahallesi gibi büyük mahallelerde hem de Atatürk Bulvarı, Hamamyolu Caddesi ve Mevlana Caddesi gibi büyük caddelerde durakları bulunan ilçe içi minibüsleriyle her yarım saatte bir Hüyük Otogarı’na geçebilirsiniz. İlçeler arası minibüsler ise otogar içerisinden her saat Konya merkezinden, şehrin 31 ilçesinden ve köylerden otogara yolcuların ulaşımını sağlıyor.

Taksi

İlçe merkezine yürüyüş mesafesindeki Hüyük Otogarı’na gitmek için taksi de kullanabilirsiniz. Ulupınar Mahallesi’nde Fatih Caddesi üzerinde durağı bulunan Hüyük Taksi’ye 0533 337 25 65 02 numaralı telefonla ulaşarak bulunduğunuz noktaya taksi çağırabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less