Ayancık Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ayancık Otogarı
place
Cevizli Mah. Belediye Otogarı No: 3 Ayancık/Sinop
local_phone
+903686131919

Ayancık

Ayancık Terminali Hakkında

Sinop’un doğal güzellikleriyle ünlü Ayancık ilçesinin merkezinde bulunan otobüs terminali; Zonguldak, Amasra ve Bartın’dan Sinop’a yapılan otobüs seferleri için bir mola noktası olarak kullanılıyor. Molalarda yöresel Karadeniz lezzetlerini tadabileceğiniz bir restoranı bulunan terminalde ulusal ve yerel birçok otobüs firmasının satış ofisi bulunuyor.

Türkiye’nin pek çok iline düzenli otobüs seferleri bulabileceğiniz Ayancık Terminali’nden İnebolu ve Güzelyurt gibi sahil tatil beldelerine ve çevre köylere de minibüs seferleri bulabilirsiniz. İlçede üretilen organik sebze ve meyvelerin satıldığı terminalde market, tuvaletler ve mescitler de bulunuyor.

Şehir Merkezinden Ayancık Otogarı'na Ulaşım

Ayancık Terminali, ilçe merkezine oldukça yakın bir konumda bulunuyor. İster yürüyerek ister ise yolculara sunulan çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak ilçe merkezinden, Sinop’tan veya çevre ilçelerden kısa sürede terminale ulaşabilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

Orman Caddesi, Tümerkan Caddesi ve Zeytinlik Caddesi gibi ilçenin önemli caddelerinde ve hemen her mahallesinde durakları bulunan özel halk otobüsleri ile 5 dakika içinde terminalde olabilirsiniz. Özel halk otobüsleri, her yarım saatte bir hareket ediyor.

Dolmuşlar

Sinop’tan, sahil beldelerinden ve Ayancık ilçe merkezinden yolcuların terminale ulaşımı için hizmet veren dolmuşlar, her saat başı şehrin merkezi duraklarından kalkıyor. Terminal dolmuşlar ile gece saat 22:00’a kadar terminale gidebilirsiniz.

Taksi

Ayancık merkezinde ve sahil beldelerinde 7 gün 24 saat hizmet veren taksiler bulabilirsiniz. Terminal içerisinde hizmet veren terminal taksi de 24 saat çalışıyor ve buradan da taksi çağırarak kısa sürede otobüs terminalinde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less