Yomra Otelleri Ara

En uygun Yomra otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Yomra otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Yomra Hakkında

Karadeniz’in incisi Trabzon’un, elmasıyla meşhur ilçesi Yomra; tarihi ve doğal güzellikleriyle her yıl binlerce turist ağırlıyor. Sahil şeridinde uzanan ilçenin tarihi, Kavimler Göçü’ne dayanmakta. Yomra otellerinde genellikle oda kahvaltı servisi veriliyor.

Yomra’ya ulaşmak için hem hava hem kara yolu kullanabilirsiniz. Trabzon Havalimanı’na çok yakın mesafede bulunan bölgeye özel servisle ulaşabileceğiniz gibi transfer hizmeti de almak mümkün. Karayolu için Türkiye’nin neredeyse her noktasından kalkan otobüslerle Trabzon’a ulaşarak özel servis veya şehir içi hatları ile ilçeye ulaşabilirsiniz.

Yomra, Trabzon’un doğal ve tarihi güzelliklerine komşu bir beldedir. Bölgede tarihi bir tur yapmak için Ayasofya Kilisesi, Tepeköy Kalesi, Atatürk Köşkü ve Sümela Manastırı’nı ziyaret edebilirsiniz. Yomra’dan kısa sürede ulaşabileceğiniz Maçka, Kiraz, Govlagoz ve Pazarcık yaylaları misafirlerini bol oksijen ve yeşillikle ağırlıyor.

Yomra’da her bütçeye uygun otel bulmak mümkün. İş amaçlı, aile dostu, delüks gibi seçeneklerin mevcut olduğu otellerde SPA, havuz, Türk Hamamı gibi hizmetler de var.

Yomra’dan yola çıkarak Trabzon’un diğer merkez ilçelerini de şehir içi hatlarla rahatça gezebilirsiniz. Yayla şenlikleri dönemlerinde ziyaret ederseniz renkli ve yöresel eğlencelere tanık olursunuz.

Yomra Galeri

Yomra Semtleri