Ufa Otelleri Ara

En uygun Ufa otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Ufa otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Ufa Hakkında

Rusya içinde bir özerk devlet olan Başkurt Cumhuriyeti'nin başkenti ve en büyük şehridir. Kent, çok büyük ve gelişmiş bir yer olmasa da bulunduğu bölgenin en önemli merkezlerinden birisi olarak anılıyor. Aynı zamanda bir sanayi merkezi olan Ufa'da başta maden ve makine olmak üzere çeşitli kollarda sanayi tesisleri bulunur. Bölgede bulunan önemli yolların kesişim noktasında  şehirde hem havayolu hem de karayolu ulaşım ağı oldukça gelişmiş durumda.

Ufa'da görmeye değer yerler arasında liman ve çevresi ile Arkeoloji Müzesi ve Botanik Bahçesi geliyor. Özellikle değişik bitki türlerini görebileceğiniz bu bahçe çocuklarla birlikte ailece güzel vakit geçirmek için de harika bir alternatif. Alışveriş içinse Leninsky Caddesi ve çevresinde birçok alternatif var.

Şehrin kültür ve sanat yaşamı da çok canlı. Belirli dönemlerde kentte düzenlenen festival ve şenliklere katılabilir, gezip çevreyi keşfederken eğlenceli vakit de geçirebilirsiniz. Rusya'nın birçok bölgesine göre daha ılıman olsa da Ufa soğuk bir kent. Yanınıza şehrin soğuk iklimine önlem olarak koruyucu giysiler almanızda yarar var.

Ufa Galeri