Panama City Beach Otelleri Ara

En uygun Panama City Beach otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Panama City Beach otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Panama City Beach Hakkında

Meksika Körfezi'nin turkuaz suları boyunca 27 kilometre uzanan beyaz kumlu plajlara sahip Panama City Beach; parkları, restoranları, Meksika Körfezi üzerinden izleyeceğiniz gün batımları ve gece hayatı ile hem turistler hem yerel halk için bir cazibe merkezi. Yüzmek, güneşlenmek, su sporlarıyla eğlenmek ya da sakince zaman geçirmek için tercih edebileceğiniz Panama City sahillerinde; yalnızca tekneyle ulaşabileceğiniz Shell Adası’na mutlaka uğramalısınız. Deniz kaplumbağalarının ve doğanın tadını çıkarabileceğiniz bu adada güzel zaman geçireceksiniz.

St. Andrews Eyalet Parkı, turistlerin ve yerel halkın bakir sahil cephesinin tadını çıkarabileceği güzel bir alternatif. Geyikler, zaman zaman karşılaşacağınız timsahların yanı sıra, balık tutmak, şnorkelle yüzme ve tüplü dalış gibi aktiviteler için de birebirdir. Mavi-yeşil sularında keyifle yüzebileceğiniz ve karadan ulaşıma sahip Rick Seltzer Plajı’nda keyifli zaman geçirebilir, etrafındaki restoran ve kafelerde güzel bir yemek yiyebilirsiniz. 1976 yılında eski Deniz Kuvvetleri Mühürleri ve deniz bilimcilerden oluşan Dalış Enstitüsü tarafından kurulan Man in the Sea Müzesi’nde, insanın denizaltı dünyası ile olan ilişkisinin tarihini, interaktif sergiler ve büyüleyici görüntüler aracılığıyla keşfedebilirsiniz. Denizaltılar, dalış kapsülleri, sualtı yaşam tesisleri, maskeler ve kasklar ile ticari ve deniz dalış ekipmanlarının sergilendiği müzede; antik dalgıçların nefes almak ve su altında kalmak için kullandıkları ilginç araç ve yöntemleri inceleyebilirsiniz. Özellikle çocuklu aileler için harika bir aktivite olabilecek Kuzeybatı Florida Bilim ve Keşif Merkezi’ne mutlaka uğramalısınız. Çocukların etkileşimli bir şekilde, tarih, teknoloji ve bilimle tanışmalarını sağlamak için tasarlanan çocuk müzesi; aynı zamanda açık havada zaman geçirmek için de harika bir seçim olabilir. 

Heyecanlı aktivitelerle dolu Shipwreck Island Su Parkı’nda su oyunları, su sporları ve 17. yüzyıldan kalma bi yelkenli gemiden zipline yaparak eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. İstilacı türler tarafından tehdit altında olan sulak alanlar ve selvi ağaçlarını korumaya gönüllü bir topluluğun gözetiminde olan ve aynı zamanda halka açık Koruma Parkı’nda doğayla baş başa bir yürüyüş yapabilir ve muazzam bisiklet parkurunda gezinebilirsiniz. Mevsimsel olarak kuş gözlem turlarının düzenlendiği parkta, çok çeşitli kuş yaşamı, yaban domuzu, timsahlar ile karşılaşabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından gelen egzotik hayvanları görme, zürafa besleme kulesinde zürafalarla zaman geçirmek ve dilerseniz kamp kurabileceğiniz Zoo World’de harika bir gün geçirebilirsiniz.

Dünya mutfağından birçok lezzet bulacağınız Panama City Beach’te, yeme-içme için bir miktar bütçe ayırmalısınız. Ayrıca, lokallerin yemek yediği restoranları takibe alırsanız, unutamayacağınız taze deniz ürünlerine ulaşmanız ve uygun fiyatlara öğünler geçirmeniz mümkün olabilir.

Panama City Beach'i ziyaret etmek için en uygun dönem Mayıs ile Ekim ayları arasındadır. Bölgede yılda ortalama 320 gün güneş ışığı olmasına rağmen; ilkbaharın sonları, yazın ve erken sonbaharda en sıcak hava ve su sıcaklıkları yaşanır.