Münih Otelleri Ara

En uygun Münih otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Münih otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Münih Hakkında

Almanya’daki Bavyera isimli bölgenin başkenti olan Münih’te, şehir merkezindeki otellerde konaklayarak Isar Nehri’nin manzarasına tanıklık edebilirsiniz. Aynı zamanda merkezde konumlanan 4 ve 5 yıldızlı şehir otelleri sayesinde tarihe meydan okuyan eserlere, kiliselere, müzelere ve parklara yürüme mesafesinde olabilirsiniz.

Münih şehrinde güncel olarak 500’ün üzerinden konaklama tesisi yer alıyor. Bu çeşitlilik sayesinde bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun oteli bulmakta zorluk çekmezsiniz. Münih şehrinde oteller temel olarak Alstadt-Lehel, Ludwigvorstadt, Maxvorstadt  ve Schwabing-Freimann bölgelerinde yoğunlaşmış durumda.

Gece hayatının ritmini daha yakından hissetmek isterseniz, Ludwigvorstadt bölgesindeki otellere yönelebilirsiniz. Alstadt-Lehel ise şehrin tam anlamıyla kalbi olarak görülüyor. Burada turistler bisiklet kiralamak suretiyle birçok destinasyonu keyifli bir şekilde ziyaret etme şansı buluyor. Şehrin en lüks otellerine de ev sahipliği yapan bölgede gotik mimarisiyle dikkat çeken Belediye Binası dışında Çin Kulesi ve Monopteros Tapınağı ile her daim iç içe olabilirsiniz. Müzelere, sanat galerilerine ve tarihi üniversitelere meraklı olanlar ise daha çok Maxvorstadt  bölgesindeki uygun bütçeli butik otelleri ve pansiyonları tercih ediyor.

Münih otellerinde Avrupa mutfağının seçkin örneklerinin sunulduğu gurme restoranlar, spor salonları, aile odaları, güneşlenme terasları ve araç kiralama hizmetleri, konforlu bir konaklama deneyimi için ön plana çıkıyor. Münih’te otellerin yer aldığı bölgelerde S-Bahn adı verilen trenleri ya da metro (U-Bahn) ve tramvay hatlarını değerlendirebilirsiniz. Münih Havalimanı’ndan merkezdeki otelinize ulaşmak adına S-Bahn’ı kullanarak S8 numaralı trene binmeniz gerekiyor.