Miami Otelleri Ara

En uygun Miami otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Miami otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Miami Balayı Otelleri

Miami Hakkında

Amerika’nın aynı zamanda Florida eyaletinin en turistik kentlerinden biridir Miami. Amerika’nın güney ucunda yer alan Miami, uzun yıllar Küba gibi Latin Amerika’dan gelen göçmenlerin kaçtığı ve yaşadığı bir yer haline gelmiştir. Kentin genelinde Latin kültürü etkisini görebilirsiniz. Zaten şehirde İngilizce kadar İspanyolca da konuşulur. Miami beyaz kumlu plajları, turkuaz rengi denizi, eğlence hayatı, deniz kenarındaki kafe ve restoranlarıyla eğlenceli bir şehirdir.

Amerikalı pek çok ünlünün de evinin bulunduğu Miami’de lüks ve konforlu mekanlar çoktur. Miami’de tropikal iklim görülür. Yıl genelinde hava sıcaktır. Ancak yazın hava daha nemlidir ve yağış daha çok görülebilir o yüzden gezmek için en uygun zamanların kış ayları olduğunu söyleyebiliriz. Kış ayı ortalama sıcaklığı 20 derece yazın ise 28 derecedir. Bahar aylarında da denize girebilirsiniz.

Miami Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine havaalanı otobüsleri hizmet veriyor. Bunlarla kolayca yolculuk yapabilirsiniz. Ulaşım yaklaşık yarım saat sürüyor. İsterseniz taksi de kullanabilirsiniz. Miami suç oranının yüksek olduğu şehirlerden birisidir. Yine çok sayıda trafik kazasının yaşandığı bir yerdir. Araba kiralamak istiyorsanız bu istatistikleri unutmayın. Şehir kozmopolittir ayrıca yemek konusunda da dünya mutfağından çok güzel lezzetler bulabilirsiniz.

Miami Galeri