Medellin Otelleri Ara

En uygun Medellin otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Medellin otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Medellin Hakkında

Kolombiya'nın kuzeybatı bölümündeki Antioquia ilinin merkezi olan Medellin şehri, önemli bir ekonomik fonksiyona sahiptir. Şehrin ticaret alanları; çelik, tekstil ürünleri, tarım, kimyasal ürünler, yiyecek ve içecek üzerine yoğunlaşmıştır. Sıcak ve ılıman bir iklime sahip olan Medellin’de, yıl boyunca düzenli bir yağış sistemi görülür. Şehrin yıllık ortalama sıcaklığı 20,9 olarak hissedilirken, yıllık ortalama yağış miktarı ise: 1612 mm olur. Plaza Botero, Plaza Mayor, Pueblito Paisa, Cervecería 3 Cordilleras, Cerro Nutibara, Palacio de la Cultura Rafael Uribe Uribe, Metropolitan Cathedral Basilica ve Parroquia de San José de El Poblado şehrin en önemli mimari alanlarını oluşturmaktadır. Geçmişten günümüze kadar ulaşan bu eserleri ziyaret etmeden şehri tam olarak gezmiş sayılmazsınız.

Dünya mutfağından birçok seçeneğin sunulduğu Medellin şehrinde geleneksel yemeklerin yanı sıra Fast-Food kültürü de fazlasıyla yaygınlaşmıştır. Modern yemek kültürüyle, yöreselliği bir arada sunan kent merkezinde çeşitli tropikal meyvelerden tatlılar da ziyaretçilere sunulur. Ayrıca Kolombiya kahvesi şehrin hemen her kafe ve restoranında yer alır.

Şehir merkezinde bulunan birçok cadde hem eğlence amaçlı hem de alışveriş amacıyla kullanılan işletmelere sahiptir. Sene boyunca gerçekleştirilen karnavallar sayesinde insanlar müziğe ve etkinliklere doyar. Şehrin en çok tercih edilen ulaşım ağı Medellin Uluslararası Havaalanı olarak bilinir. Ayrıca şehir genelinde bisiklet yaygın bir şekilde kullanılır.

Medellin Galeri

Medellin Şehir Rehberi