Madrid Otelleri Ara

En uygun Madrid otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Madrid otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Madrid Hakkında

Madrid, İspanya'nın başkenti aynı zamanda bu ülkenin en kalabalık şehridir. Başkent olmasının yanı sıra müzeleri ve tarihi yapılarıyla dünyanın en tanınmış şehirlerindendir. Müzeleri, meydanlarıyla ve tarihi binalarıyla birkaç günde gezebileceğiniz Madrid'in en işlek meydanı Plaza Mayor'dur.

Bu şehirde dünyanın en ünlü ressamlarının eserlerini gezebilir, meydanlarda keyifli saatler geçirebilir, gece de kendinizi eğlence dünyasına bırakabilirsiniz. Madrid'in gece hayatı da oldukça renkli ve eğlencelidir. Kentte taksi ile ulaşım biraz pahalıdır, metroyu tercih edebilirsiniz.

Madrid'in yazları sıcak ve kurak kışları ise soğuk geçer. Bu yüzden gezmek için en uygun zaman bahar aylarıdır. Festivalleriyle ünlü Madrid'in havalimanı, şehir merkezine 13 kilometre uzaklıktadır. Barajas Havalimanı'ndan tren ya da metro ile ulaşım sağlanabilir.

Madrid'e gitmişken Kraliyet Sarayı, Plaza Mayor meydanı, Kraliçe Reina Müzesi, Prado Müzesi, Teatro Real, Alcala Kapısı, Santiago Bernabeu Stadı'na uğramadan dönmeyin.

Madrid Galeri

Madrid Şehir Rehberi