Las Vegas Otelleri Ara

En uygun Las Vegas otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Las Vegas otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Las Vegas Hakkında

Sadece ABD’nin değil aynı zamanda tüm dünyanın en popüler şehirlerinden biri olan Las Vegas’ta konaklamak, tam anlamıyla bir ayrıcalık! Kumarhanelerle beraber ultra lüks oteller, “Las Vegas” denildiği zaman akla gelen ilk figürler arasında yer alıyor. Standartların her anlamda oldukça yüksek olduğu bu özel ve hareketli şehirde konaklama ücretleri, neredeyse cadde cadde değişiklik gösteriyor.

Öte yandan Las Vegas eğlence hayatı kadar teknoloji şirketlerinin de merkezi olduğu için burada her sene çok sayıda fuar ve kongre organize ediliyor. Dünyanın her yerinden ziyaretçi akınının olduğu bu dönemlerde şehir otellerinde yer bulmak görece zor olabiliyor.

Eğer sınırlı bir konaklama bütçesine sahipseniz, Las Vegas’a geldiğiniz dönem konusunda çok dikkatli olmalısınız. Dilerseniz şehrin belli bölgelerinde bulunan 3 yıldızlı, orta düzey otellere yönelebilirsiniz. Örneğin merkezin 25 km doğusunda yer alan Henderson bölgesi, uygun bütçeli konaklama tesisi arayan misafirler için oldukça ideal bir bölge.

“The Strip“ olarak da bilinen “Las Vegas Boulevard” bölgesi ise en lüks otelleri, kumarhaneleri ve barları bünyesinde barındırıyor. Bu alanda, yaklaşık 6 km’lik bir hat boyunca tasarımlarıyla hayranlık uyandıran 4 ve 5 yıldızlı otellerin yan yana sıralandığına tanıklık edebilirsiniz. Aileler ya da görece daha sakin bir ortam arayan balayı çiftleri ise tercihini genellikle Summerlin bölgesindeki otellerden yana kullanıyor.

Las Vegas’ın turistik destinasyonları birbirine çok yakın mesafede olduğu için otellerinden ayrılan turistler, şehri keşfetmek adına çoğunlukla yürümeyi tercih ediyor. Dilerseniz de Las Vegas’ta çok yaygın şekilde kullanılan “monorail” adlı demir yolu ulaşım opsiyonundan da yararlanabilirsiniz.