Las Palmas de Gran Canaria Otelleri Ara

En uygun Las Palmas de Gran Canaria otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Las Palmas de Gran Canaria otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Las Palmas de Gran Canaria Hakkında

Gran Canaria, İspanya'ya bağlı özerk bir bölge olan Kanarya Adaları'nın yüzölçümü bakımından üçüncü, nüfus yoğunluğu bakımından ikinci en büyük adası. Gran Canaria'nın neredeyse yarısı koruma altındaki doğal bölge olarak tanımlanmış ve adaya müthiş bir görsellik ve zenginlik kazandırıyor. Öte yandan çok sayıda anıt ve heykel şehir gezginlerine yolculuklarında eşlik ediyor.

Uzun ve geniş kumsallara sahip Gran Canaria berrak mavi suları ile deniz tatili severlerin gözde destinasyonlarından biri. Adada yaz aylarında sıcaklık 28-33 derece civarında ölçülürken, kış aylarında 23 dereceye kadar düşer. Ancak ekim ve mart ayları 11 -12 dereceye kadar düşebilen sıcaklıkla Gran Canaria'nın en soğuk ayları.

Adanın dağlık orta kesimleri çam ormanları ile kaplı. Güney ve doğu bölgesinde ise yoğun olarak turistik tesisler bulunuyor. Yerel otobüs ağı ile adanın hemen her noktasına ulaşabilirsiniz. Diğer adalara ise feribotla geçilebilir. Örneğin günü birlik bir seyahat için Tenerife sadece yarım saatlik mesafede bulunuyor.

Gran Canaria'da yüzmek ve güneşlenmenin dışında yapılabilecek çok sayıda alternatif bulunuyor. Sörf, bisiklet, doğa yürüyüşü, golf, dalış, deniz paraşütü ve tekne turları bu aktivitelerden sadece bir kaçı.

Botanik Bahçesi, Kuş Bahçesi, Arkeoloji Müzesi Tamadaba Doğal Parkı ve Pilancones Doğal Parkı Gran Canaria ziyaretçileri için gezilmesi tavsiye edilen yerler.

Las Palmas de Gran Canaria Galeri