Kundu Otelleri Ara

En uygun Kundu otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kundu otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kundu Hakkında

Kundu, özellikle Akdeniz ve yaz tatili denince Türkiye'de akla gelen ilk şehirlerden Antalya’ya bağlı. Son derece turistik olan bu sahil beldesinde çok sayıda 5 yıldızlı otel ile tatil köyü yerli ve yabancı ziyaretçilerin hizmetinde. Havalimanına yakın olan Antalya otelleri tercihinizse Kundu bölgesini düşünün.

Hem çocuklarla beraber ailece tatil hem de balayı kaçamakları için hayli ideal olan bölgenin Antalya kent merkezine mesafesi ise yaklaşık olarak 12 kilometre. Türkiye’nin en uzun plajlarından Lara Plajı, beldenin başlıca cazibe merkezlerinden. Denizde yüzmenin ve güneşin altında uzanarak dinlenmenin dışında bölge kum plajı sayesinde plaj futbolu, voleybol gibi aktivitelere de hayli uygun. Üstelik plajda bazı dönemlerde devasa büyüklükte kumdan heykeller sergileniyor.

Kundu’da tatil yaparken beldenin oldukça yakınında yer alan Düden Şelalesi’ni görebilirsiniz. Metrelerce yüksekten denize dökülen şelale, keyifli bir gün geçirmek adına kuşkusuz şehirdeki en iyi yerlerden. Üstelik şelaleyi gördükten sonra Düden Park’ta yürümek ve bisiklete binmek de hayli zevkli aktivitelerden. Özellikle adrenalin yüklü sporları sevenleri kucaklayan Kundu’da arazi araçlarıyla safariye çıkarak kalbinizin atış hızını artırabilirsiniz. Kano, sörf ve dalıştan hoşlanan ziyaretçiler için de seçeneklerin sayısı hayli fazla.

Spor ve aktivite konusundaki çeşitliliğe karşın Kundu’da alışveriş yapabileceğiniz olanaklar çok geniş sayılmaz. Ancak yine de sevdikleriniz veya kendinize yazlık giysiler, takılar ve aksesuarlar alabileceğiniz küçük mağazalara rastlayabilirsiniz. Gece hayatında ise bu bölge kesinlikle sahip olduğu ünün hakkını sonuna dek veriyor. 5 yıldızlı otellerin ve tatil köylerinin diskolarında eğlenebileceğiniz gibi isterseniz yazın gençlerle dolup taşan sahil kulüplerini tercih etmeniz mümkün. Özellikle büyük otellerde düzenlenen konserler, animasyonlar ve gösteriler sayesinde Kundu’da rüya gibi bir tatil geçireceğinizden kuşkunuz olmasın.