Konya Havalimanı Yakınındaki Oteller

En uygun Konya Havalimanı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Konya Havalimanı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Konya Havalimanı Hakkında

Konya merkezine yaklaşık olarak 15 kilometre uzaklıkta yer alan ve her gün binlerce yolcuya hizmet veren Konya Havalimanı’nın çevresinde hem iş seyahatleri hem de tatil amaçlı konaklamalar için geniş imkanlar sunan 50'den fazla otel bulamanız mümkün. Havalimanına 3-5 kilometre uzaklıkta sıralanan 5 yıldızlı oteller; konforlu odaları, teras restoranları, kafeleri, spa merkezleri, konferans salonlarıyla özellikle iş konaklamaları ve konforlu tatiller için çok tercih ediliyor. Havalimanına yakın konumlarda aileler için ideal geniş apart oteller, özel dekorasyonlu butik oteller veya sigara içilmeyen odalarıyla hizmet veren şehir otelleri gibi seçenekler de bulmanız mümkün.

Otellerden hem Konya Havalimanı’na hem de Konya merkezine 10-15 dakikalık yolculuklarla kolayca ulaşabilirsiniz. Panoramik Konya fotoğrafları çekebileceğiniz Alaaddin Tepesi, Mevlana Kültür Merkezi, Mevlana Müzesi, Karatay Medresesi, Konya Arkeoloji Müzesi, Atatürk Evi Müzesi, etkileyici Selçuk Kulesi gibi şehrin çok ziyaret edilen tarihi ve turistik noktalara kısa yürüyüşlerle gidebileceğiniz otellerden çocuklarınızla eğlenceli bir gün geçirmek için 15 kilometre uzaklıktaki Konya Tropikal Kelebek Bahçesi’ne de uğrayabilirsiniz.

Konya Havalimanı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Mayıs 340,30 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.