Kentpark Exclusive Hotel

Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş
Kentpark Exclusive Hotel Genel
Kentpark Exclusive Hotel Genel
Kentpark Exclusive Hotel Yeme / İçme
Kentpark Exclusive Hotel Lobi
Kentpark Exclusive Hotel Lobi
Image More +12 fotoğraf
Kentpark Exclusive Hotel
Egemenlik, 21007. Sk. No:1, 46100 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş

Kentpark Exclusive Hotel, Kahramanmaraş’ta misafirlerine konforlu ve kaliteli bir konaklama sunan bir şehir oteli olma özelliğine sahip. Otel, merkezi konumu dolayısıyla iş seyahatinde olan misafirlerin şehrin her noktasındaki toplantılarına kolayca erişebilecekleri bir konumda bulunuyor. Kahramanmaraş Müzesi gibi şehrin kimliğine ve tarihine ışık tutan değerlere olduğu kadar alışveriş merkezlerine de yakın konumuyla dikkat çeken otel, şehirde yapacağınız keşifleriniz için de hareket merkezi olabilir.

18 odasıyla hizmet veren otelde tek kişilik ve çift kişilik oda seçenekleri mevcut. Otelin modern ve konforlu odalarında odaya özel banyo, havlu, banyo bukleti, saç kurutma makinesi, minibar, klima, ücretsiz kablolu ve kablosuz internet, uydu yayını, LED TV, kasa, kettle, çay-kahve seti, ses geçirmez duvar yalıtımı gibi konfor öğeleri de düşünülmüş.

Oda kahvaltı hizmet veren otel misafirlerini her sabah taze ürünlerle bezeli kahvaltı büfeleriyle buluşturuyor. Otelin çevresindeki zengin restoran seçeneklerini ise öğlen ve akşam yemeklerinde tercih edebilirsiniz.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu’nda bulunan otele kişisel aracıyla ulaşan misafirler otoparktan yararlanabiliyorlar. Araç kiralama hizmetinden de faydalanabileceğiniz otelde ayrıca 7 kilometre uzaklıkta bulunan Kahramanmaraş Havalimanı’na servis hizmetine de ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Merkez merkezine 32,2 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Tek
Tek Kişilik Standart Oda
Üç
Üç Kişilik Standart Oda
Standart
Standart Oda
Suit
Standart Suit
Tek
Tek Kişilik Standart ( Iade Edilemez ) Oda
Suit
( İptal Edilemez ) Suit
Suit
Suit Oda
3
3 Kişilik Oda
3
3 Kişilik (İptal Edilemez) Oda
Suit
Suit Suit

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Önemli UyarılarÖnemli Uyarılar

 

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

Yakınındaki Oteller

x