Karacasu Otelleri Ara

En uygun Karacasu otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Karacasu otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Karacasu Hakkında

Şifalı termal kaynakları sayesinde ünlenen Karacasu, Bolu’nun merkez ilçesi sınırlarındaki bir belde. Merkezden sadece 5 kilometre uzaklıktaki Karacasu’nun ekonomisi ise genellikle kaplıca turizme ile hayvancılık ve tarım üzerinde yoğunlaşıyor. Beldeye ulaşmak için Bolu’nun merkezine geldikten sonra buradan Karacasu otobüslerine binebilirsiniz. Karacasu’ya en yakın havalimanı yaklaşık 200 kilometre mesafedeki Ankara’da yer alıyor. Diğer bir seçenek ise hemen hemen benzer uzaklıkta bulunan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı.

Karacasu ve civarındaki Bolu otelleri daha çok kaplıca turizmi odaklı tesislerden meydana geliyor. Her yıl çok sayıda ziyaretçi tarafından kullanılan büyük otellerin dışında bütçenizi fazla yormadan tatil yapabileceğiniz aile pansiyonları ile oteller de bölgede hizmetinizde. Karacasu’daki otelinizi seçerken termal havuzunun olup olmadığına bakarak tercihinizi yapabilirsiniz. Üstelik termal havuzun dışında bazı tesislerde odalara kadar gelen şifalı sıcak su olanağı bulunuyor.  

Beldede geçireceğiniz şifa ve keyif dolu saatlerin ardından dilerseniz civardaki yakın yerleri keşfe çıkabilirsiniz. Özellikle yeşilin onlarca farklı tonuyla bezeli Gölcük Tabiat Parkı, bu anlamda kuşkusuz en iyi adreslerin başında yer alıyor. Karacasu otellerinde kahvaltılar genellikle konuklara açık büfe olarak veriliyor. Öğle ve akşam yemeklerinde ise otelden dışarı çıkarak Bolu’nun dillere destan mutfağından örnekleri tatmak için yerel lokantalara gelebilirsiniz. 40 derece civarındaki termal suyun tadını çıkarabileceğiniz otellerde ayrıca emanet kasası, internet bağlantısı, açık ve kapalı restoranlara ek olarak aile odaları gibi pek çok olanak mevcut.