Kahului Otelleri Ara

En uygun Kahului otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kahului otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kahului Hakkında

Kahlului, Amerika Birleşik Devletleri’ne ait Hawaii Adaları’ndan biri olan Maui’nin kuzeyinde yer alıyor. Yaklaşık 27 bin kişilik nüfusu barındıran Kahlului, adanın en büyük ve yoğun havalimanına da ev sahipliği yapıyor. Adalarda yer alan diğer yerlere kıyasla çok turistik bir destinasyon olarak anılmayan Kahlului’de Kanaha Beach Country Park, Kanaha Pond State Vahşi Yaşam Parkı ve Maui Kültür ve Sanat Merkezi gibi yerler ziyaret edilebilecek önemli merkezler arasında öne çıkıyor. Maui Nui Botanik Bahçesi ise özellikle farklı türde bitkilere meraklı olan gezginlerin mutlaka görmesi gereken yerlerden biri.

Yıl boyunca sıcaklık farklarının çok yüksek seviyelere ulaşmadığı Kahlului’de hava sıcaklığı genellikle 17-32 derece arasında ölçülüyor. Şehirde yaz aylarında hava zaman zaman bunalıcı olabiliyor. Bununla birlikte yıl içinde genel olarak ılıman bir hava etkili ve bu durum bölgeyi tatil için yılın her dönemi uygun hale getiriyor. Hawaii’nin genelinde olduğu gibi Kahlului’de çok farklı pişirme yöntemleri ile karşınıza çıkacak birbirinden lezzetli balıkları deneyebilirsiniz. Şehirde ayrıca dondurma ve dondurulmuş yoğurt sıcak havada serinlemek için harika alternatifler arasında. Tropikal meyveleri ise meyve salatalarında, yemeklerde yani kısaca her yerde görebilirsiniz.

Kahlului, civarda yapılacak aktiviteler konusunda da hayli zengin. Okyanusa açılan kumsallarda yüzüp güneşlenebilir, dilerseniz dalış yaparak okyanus sularının gizemli dünyasını keşfedebilirsiniz. Helikopterle gökyüzüne süzülerek çevreyi havadan görebilir, sörf yaparak dalgalara meydan okuyabilirsiniz.

Kahului Galeri