Ciudad Juarez Otelleri Ara

En uygun Ciudad Juarez otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Ciudad Juarez otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Ciudad Juarez Hakkında

Ciudad Juarez, Meksika’nın Chihuahua eyaletinin en büyük şehridir. Nüfusu 1 milyon 300 bin olan şehir, Rio Grande nehri üzerinde, ABD sınırındaki El Paso şehrinin tam karşısında yer alır. Ciudad Juarez, tarih tutkunları için önemli duraklardan biridir. Oldukça güzel bir binada konuşlanan Devrim Müzesi (Museo de la Revolución en La Frontera) Meksika Devrimi hakkında ilginç bilgiler verir. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler tarafından ilgiyle gezilen Ciudad Juarez Arkeoloji Müzesi’nde ise ilginç arkeolojik parçalar sergilenir. Eğer yanınızda küçük çoğunuz ya da kardeşiniz varsa veya içinizdeki çocuğu sevindirmek istiyorsanız La Rodadora Müzesi’ni görmeden dönmeyin derim. La Rodadora Müzesi, çocuklar için oldukça güzel aktivitelerin olduğu, eğlenceli bir müze. 12 yaşın altındaki çocuklar için uygun olan La Rodadora Müzesi’nde çocuğunuz fosiller, iklimler, hayvanlar hakkında bilgi edinebilir, küçük odada ilgisini çekebilecek belgeseller izleme imkanı yakalayabilir. Mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken Guadalupe Our Lady Katedrali de görülmeye değer yerlerden biri. Bu tarihi katedralin her detayı etkileyici bir güzelliğe sahiptir. Burada Papa II. John Paul heykelini de görmeniz muhtemeldir. Ciudad Juarez’in büyük bir X işaretli Mexicaneidad Anıtı’nı kaçırmayın derim. Mexicaneidad Anıtı, şehrin en sembolik yerlerinden biridir.

Şehirde hemen hemen tüm konser ve sergiler bu burada olur. Eğer şehrin gürültüsünden uzaklaşmak ve biraz stres atmak isterseniz, American Orient Express - Copper Canyon’da sizi eğlenceli bir aktivite bekliyor olacak. Yemek yiyip kafa dinleyebileceğiniz bu alanda birçok faaliyeti gerçekleştirebilirsiniz. Burası arkadaşlarınızla özellikle paintball oynayabileceğiniz, yürüyüş gerçekleştirebileceğiniz uygun bir alan. Ciudad Juarez’in piknik yapmaya uygun parklarında da eğlencenin tadına varabilirsiniz. Chamizal Park’ta dört tekerlekli bisikletlerde doğanın içinde gezintiye çıkabilirsiniz. End Park’ta ise patenle doyasıya kayabilirsiniz.

Şehrin City Market, Las Misiones, Towers Plaza gibi merkezlerinde ise alışveriş yapabilir, orijinal Meksika el sanatlarını satın alabilirsiniz. Kurak bir iklime sahip Ciudad Juarez’i gezmek ve görmek isterseniz bu şehre, ABD’nin hemen hemen tüm eyaletleri, Kanada, İngiltere, Almanya, Avustralya gibi ülkelerden bu bölgeye uçmak mümkün.

Ciudad Juarez Galeri