Cincinnati Otelleri Ara

En uygun Cincinnati otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Cincinnati otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Cincinnati Hakkında

Ohio eyaletinin en büyük 3. şehri olan Cincinnati, nüfus açısından Amerika Birleşik Devletleri’nin 65. büyük kentidir. Ohio ve Kentucky bölge sınırları arasında kurulan Cincinnati 1788 yılında resmi olarak şehir statüsüne girmiştir.

Amerikan Devrimi’nden sonra ilk kurulan şehirlerden biri olduğundan dolayı 19. yüzyılda Amerika’nın en büyük şehirlerinden biri Cincinnati’ydi ve nüfusu da oldukça kalabalık bir yerdi. Özellikle Almanya’dan çok sayıda göçmen bu şehre yerleşmiştir.

İklim geçiş noktasına denk gelen Cincinati’de nemli subtropikal iklim görülür. Yaz ayları sıcak ve nemli geçerken yılın yaklaşık 21 günü 32 derecenin üstünde sıcaklık görülür. Kış ayları ise karlı ve soğuk geçer en soğuk ay ise Ocak ayıdır. Ocak ayında ortalama sıcaklık -1 derecedir.

Cincinnati özellikle biberi ile meşhurdur. Almanların şehre en büyük armağanı ise Bavyera mutfağına ait yemeklerdir. Procter and Gamble gibi büyük firmalara da ev sahipliği yapan şehirde doğa severlerin hayran kalacağı botanik ve hayvanat bahçesine ek olarak, çok sayıda öğretim kurumu da vardır.

Cincinnati Galeri