Bursa Termal Oteller: Konaklayabileceğiniz 2 uygun tesis bulundu.
BB Çelik Palace Bursa

BB Çelik Palace Bursa

Osmangazi, Bursa -

Sadece Oda Sadece Oda
  Fiyatları Göster

  BB Çelik Palace Bursa’nın kadın ve erkeklerin ortak kullanımına açık bir termal havuzu bulunduğu gibi sadece kadınların kullanımına özgü 1 adet küçük termal havuzu da mevcut. Aynı zamanda tesisin açık havuzu, Türk Hamamı ve saunası da var. Odalarda ise termal su bulunmuyor. Tercih edeceğiniz masaj paketleri ve himalayan tuz odası ücretli hizmetler arasında. 

  Tiara Termal Hotel Spa

  Tiara Termal Hotel Spa

  Osmangazi, Bursa -

  Sadece Oda Sadece Oda
   Fiyatları Göster

   Çekirge bölgesinde konumlanan tesisin tüm odalarında termal su bulunuyor. Yarı olimpik açık havuz, termal havuz ve kapalı havuzu bulunan tesis, karma hizmet sunmakta. Termal su sıcaklığı 36-38 derece arasında olan tesiste Türk Hamamı, sauna, hidro-masaj havuzları ve buhar odaları da mevcut.

   Konaklama Bilgisi

   Osmanlı İmparatorluğu ve Türkiye Cumhuriyeti tarihinde önemli bir rol oynayan Bursa, ülkemizde çok tercih edilen kaplıcalarıyla sizleri bekliyor. Termal suların getirdiği sağlığı deneyimlemek isterseniz Bursa’nın termal otellerinde konaklayabilirsiniz. Kaplıca bölgeleriyle adından sıkça söz ettiren Bursa’da modern bir anlayışla tasarlanan termal otellerde huzur dolu bir tatil yapabilirsiniz. Kışın Bursa termal otellerini tercih ederseniz, Uludağ’da kayak da yapabilirsiniz.

   Bursa’nın en meşhur yapılarından Ulu Camii’yi, Osmangazi Türbesi’ni ve Atatürk Evi’ni gezmelisiniz. Kaplıca turu yaparsanız Oylat Kaplıcaları, Kükürtlü Kaplıcası, Eski Kaplıca, Kaynarca Hamamı ve Karamustafa Ilıcası’na gidebilirsiniz.

   Bursa’da geçireceğiniz sağlık dolu termal tatiliniz sırasında Bursa’nın meşhur İskender dönerinin tadına bakmayı unutmayın. Bursa’nın bir diğer meşhur tadı kestane şekerini de deneyebilirsiniz.

   Önerdiğimiz Bursa Termal Otelleri

   1. Mercure Bursa The Plaza Thermal Spa Hotel
   2. Ramada Bursa Çekirge Termal Spa
   3. Oylat Kaplıcaları Çağlayan Otel
   4. Almira Hotel Thermal Spa
   5. Crowne Plaza Thermal Spa Bursa
   6. Marigold Thermal Spa Hotel
   7. Kadı Konağı Termal Hotel
   8. Divan Bursa Termal Hotel
   9. Ruba Palace Thermal Otel
   10. Formback Termal Otel

   x