Bristol (ve civarı) Otelleri Ara

En uygun Bristol (ve civarı) otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bristol (ve civarı) otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Bristol (ve civarı) Hakkında

İngiltere’nin güneybatısında bulunan Bristol, Avon Nehri ve Severn Nehri çevresine konumlanmıştır. Tarih boyunca İngiltere'nin en büyük üç şehri arasında yer alan şehir, bu özelliğini sonradan kaybetmiştir. Şehir daha sonradan eğlence ve sanat organizasyonları için kullanıma açılan 1000 yıllık tarihi bir limana sahiptir. Ticaret, kültür ve eğitim alanlarında lider konumdadır.

Bristol, İngiltere’nin en çok güneş alan şehirlerinden birisi olarak bilinir. Yıl boyunca düzenli olarak yağış alan şehirde kar yağışı görmek de mümkündür. Clifton Suspension Bridge, Bristol Katedrali, Brunel's Great Britain, Bristol Zoo Gardens ve Bristol Museum & Art Gallery şehrin en önemli ziyaret alanları arasında bulunur. Bristol, karnavalları, festivalleri ve müzeleri ile oldukça popülerdir. Bristol Uluslar arası Balon Festivali ve Bristol Liman Festivali oldukça ilginç etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Ayrıca şehirde birçok eğlence, spor ve alışveriş aktivitesini gerçekleştirebileceğiniz alan bulunmaktadır. Ana yolların çoğunda özel bisiklet sürme yolları mevcuttur. Bu özelliğiyle Bristol, İngiltere’nin bisiklet sürme merkezi olarak bilinir. Bristol diğer İngiltere ülkelerinde olduğu gibi fast-food kültürü üzerine odaklanmıştır. Dünya’da yer alan çeşitli restoranlara bu şehirde de rastlanmaktadır. Ayrıca gecenin bir yarısı eğlence imkânı sunan birçok işletmeye sahiptir. Şehrin gelişmiş bir ulaşım ağı vardır. Londra ve sahil kentlerine günü birlik olarak gitmek mümkündür. Bristol Uluslararası Havalimanı'nın sayesinde uzak merkezlere gitmek oldukça kolaydır.

Bristol (ve civarı) Galeri