Bozeman Otelleri Ara

En uygun Bozeman otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bozeman otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Bozeman Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nin kuzeydoğusunda bulunan Montana eyaletinde yer alan Bozeman küçük ve sevimli bir şehirdir. Az katlı tipik Amerikan evleriyle çevrili caddeleri yakınında bulunan çok sayıda gezilecek yeri ve üniversitesiyle hem eyelet içinden hem de çevresinden ziyaretçileri kendisine çeker.

Yaz aylarında ısınan havanın etkisi genellikle kısa sürer. Bölge genel olarak serin ve yağışlıdır. Yakın zamanda burayı ziyaret etmeyi planlıyorsanız, mevsim tercihinizi ve yanınıza alacağınız giysilerinizi seçerken bu durumu göz önünde bulundurmanızda yarar var.

Bozeman çevresinde bulunan küçük ve sevimli bir kayak merkezi olan Bridger Bold, bilgisayar teknolojisinin Amerika’da ve dünyadaki gelişimini gözler önüne seren Bilgisayar Müzesi, yeşillikler içinde doğal güzelliğiyle adından söz ettiren Palisade Şelaleleri ve tarihi kent merkezi görülmeye değer yerlerin başında gelir. Ayrıca doğal güzelliğiyle baş döndüren Gallatin Kanyonu da bölgenin önemli rotaları arasındadır. Doğa ve macera tutkunları için de vazgeçilmez adreslerden biri olan Bozeman’da yeşil ve mavinin buluştuğu eşsiz bir coğrafyada çevre gezisi turlarına katılabilir, eğlenceli ve adrenalin dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Bozeman Galeri