Bari Otelleri Ara

En uygun Bari otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bari otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Bari Hakkında

İtalya’nın güneyinde, Adriyatik Denizi kıyısında yer alan Bari, ülkenin en önemli ticaret merkezlerinden ve limanlarından biridir. Aynı zamanda İtalyan Yarımdası’nda bulunan en büyük kentlerden biri olan Bari tarihsel olarak en önemli ticaret yollarının kesişim noktaları arasında yer almıştır.

Birçok tarihi yapı ve anıta da ev sahipliği yapan Bari’de mutlaka görülmesi gerekenlerin başında San Sabino Katedrali, eski tarihi evler, Swabian Kalesi ve Aziz Nikolas Bazilikası gelir. Tipik Akdeniz ikliminin tüm özelliklerinin görüldüğü şehirde yazlar sıcak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçer. Özellikle bahar aylarında yağan ani yağmurlara karşı hazırlıklı olmanız ve yanınızda yağmurluk ve şemsiye bulundurmanız tavsiye edilir.

Kentte alışveriş için de çok çeşitli seçenekler vardır. İtalyan markalarının mağazaları, küçük hediyelik eşyalar alabileceğiniz dükkanlar ve lezzetli İtalyan yemekleri yiyebileceğiniz sevimli restoranlar Bari’de sizi bekleyenlerden sadece birkaçı. Özellikle büyük cruise gemilerinin de uğrak noktası olan kentten Avrupa’nın birçok yerini bu gemiler ile keşfetmek de mümkündür.

Bari Galeri