Atlantic City Otelleri Ara

En uygun Atlantic City otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Atlantic City otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Atlantic City Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri'nin Atlas Okyanusu kıyısında bulunan şehri Atlantic City, aynı zamanda bu bölgenin ve ülkenin en popüler tatil rotaları arasında yer alıyor. Sahil boyunca uzanan irili ufaklı kafe ve restoranlar, lezzetli balıklar ve deniz ürünleri başta olmak üzere sundukları çok sayıda alternatifle özellikle yaz aylarında dolup taşıyor.

Atlantic City, aynı zamanda kumarhaneleri ile ünlü bir kent. Her yıl şehre gelen çok sayıda yerli ve yabancı turist, burada bulunan kumarhanelerde şansını deniyor. Kente yaklaşık 12 kilometre uzaklıkta bulunan tarihi Smithville kasabası ise küçük, sevimli evleri, alışveriş yapabileceğiniz hediyelik eşyalar satan dükkanları ve çevresinde gezebileceğiniz gölüyle özellikle çocuklu aileler için harika bir yer.

Atlantic City'de iklim koşulları da turizme oldukça elverişli. Ilıman iklimi sayesinde yıl boyunca keyifle gezebileceğiniz bu şehri ziyaret etmek için özellikle yaz aylarını tercih ederseniz, daha hareketli ve canlı bir kentle karşılaşabilirsiniz. Atlantic City'de yapabileceğiniz bir diğer şeyse tiyatro ve gösterileri izlemek. Özellikle akşam saatlerinde sahnelenen çeşitli illüzyon ve sahne gösterileri, çok sayıda ziyaretçiyi kendisine çekerek kentin sadece gündüz değil, geceleri de bir o kadar hareketli ve eğlenceli bir yer olduğunu hatırlatıyor.

Atlantic City Galeri