Asuris Hotel

Diyarbakır Yenişehir, Diyarbakır
Asuris Hotel Genel
Asuris Hotel Genel
Asuris Hotel Genel
Asuris Hotel Genel
Asuris Hotel Genel
Image More +19 fotoğraf
Asuris Hotel
Aliemiri Cad. 4. Sokak No:2 Yenişehir/Diyarbakır Diyarbakır Yenişehir, Diyarbakır

Asuris Hotel, tarih boyunca farklı kültürlerin odak noktası olan Diyarbakır'ın merkezinde misafirlerine birçok modern olanağın yanında otantik bir tatilin kapılarını aralıyor. Ailenizle ve dostlarınızla geçireceğiniz tatiller için ideal olan oteli iş seyahatleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Standart oda ve aile odası seçenekleriyle toplam 32 Sur manzaralı odası bulunan otelin odalarının tamamı misafirlerin konforlu bir tatil geçirmesi için özenle hazırlanmış. Otelde engelli ve yaşlı misafirlerin katlara erişimini kolaylaştıracak bir asansör var. Otel herhangi bir olumsuz duruma karşı anında müdahale edilebilmesi için bünyesinde bir doktor da barındırıyor. 24 saat oda servisi hizmeti veren otelin her alanından rahatlıkla Wİ-Fİ'ye erişim sağlayabilirsiniz.

Oda kahvaltı konseptiyle çalışan otelde kahvaltılar her sabah açık büfe biçiminde servis ediliyor. Öğle ve akşam yemeklerini otelin çevresindeki restoranlarda yiyebilir ve Güneydoğu Anadolu mutfağı ile tanışabilirsiniz. Otelde keyifli zaman geçirmek isteyen misafirlere bowling, bilardo ve binicilik gibi aktiviteler gerçekleştirme olanağı sunuluyor.

Diyarbakır Havaalanı'na 4 kilometre uzaklıkta konumlanan otelden bölgenin tarihi ve turistik mekanlarına yalnızca yürüyerek ulaşabilirsiniz. Otelde özel araçlarıyla seyahat eden misafirlerin kullanabileceği bir otopark da mevcut. 

Diyarbakır merkezine 7,8 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
2
2 Kişilik ( İptal Edilemez) Oda
2
2 Tek Yataklı Kara Manzaralı Oda
2
2 Kişilik Oda
Tek
Tek Kişilik Oda
Standart
Standart 3 Kişilik Oda
Tek
Tek Kişilik (İptal Edilemez) Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x