Asuncion Otelleri Ara

En uygun Asuncion otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Asuncion otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Asuncion Hakkında

Asuncion Hakkında

Paraguay’ın başkenti Asuncion, ülkenin en büyük liman kenti ve gelişmiş bir sanayiye sahip.

Şehirde tropikal iklim hüküm sürüyor. Haziran ile eylül ayları arası bol yağış alıyor. Hava yıl boyu nemli oluyor, sıcaklık ise 10 derecenin altına düşmüyor. Ekim – mart ayları arası şehri ziyaret için en uygun dönem olarak kabul ediliyor.

Lopez Sarayı, Ulusal Kahramanlar Anıtı, Metropolitan Katedrali ve Bağımsızlık Sarayı şehrin ziyaretçilerinin görülecek yerler listesinde ilk sıralarda yer alıyor.  Asuncion’da hareketli bir gece yaşamak isterseniz birçok kulüp ve bar bulabilirsiniz. Şehirde kaldığınız süre boyunca Latin Amerika mutfağının farklı tatlarını denemekten çekinmeyin. Alışveriş yapmak isterseniz ahşap, seramik ve deri üzerine çok farklı hediyelik eşyalar bulabilirsiniz.

Şehirde toplu ulaşım otobüslerle yapılıyor. Taksiler de yaygın olarak kullanılıyor. Taksilerin gece saatlerinde daha pahalı olduğunu unutmayın. Geziniz sırasında yankesiciliğe karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Asuncion’da bulunan Silvio Pettirossi Uluslararası Havalimanı şehri hem yurtiçi hem de yurtdışı destinasyonlara açıyor. Paraguay Türk vatandaşlarından vize istemediğinden bu hoş Güney Amerika şehrini vizesiz ziyaret edebilirsiniz.

Asuncion Galeri