Balıkesir Ayvalık Araç Kiralama

Ayvalık Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Ayvalık
Ayvalık Hakkında

Balıkesir’in ilçesi olan Ayvalık, tarihi ve sahile kıyısı olan bir bölge olmasıyla yaz kış pek çok turisti ağırlıyor. Cunda Adası, Tarihi Rum Evleri, efsaneleriyle Şeytan Sofrası ve plajlarıyla her dönem ziyaret edebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz noktalara sahip.

Diğer ismi Alibey Adası olan Cunda Adası’na 15 Eylül Caddesi’ni takip ederek ulaşabilir; Rahmi Koç Müzesi, Aşıklar Tepesi, Panaya Kilisesi, Ayvalık Adaları Tabiat Parkı, Çamlı Manastır ve koylarıyla sahil kıyılarını keşfedebilirsiniz. Eğer merkezde kalmayı tercih ederseniz araç kiralama sonrası Ayvalık Sahil, Ayazma Kilisesi, İğdeli Plajı, Cennet Tepesi ve Kale’yi gezebilir, çarşısını gezerek yöresel ürünleri inceleyebilirsiniz.

Merkezde arabaya ihtiyacınız olmayacak, ancak araç kiralama işleminden sonra Cunda Adası’na giderken, yine İğdeli Plajı taraflarına giderken araba kullanmanız gerekecektir. Eğer etkinlik takvimi uyarsa Ayvalık Amfi Tiyatro’daki etkinliklere de katılabilirsiniz. Küçükköy bölgesi tarihi yapısıyla gezmekten keyif alacağınız sokaklara sahipken, arabanızla buradan devam ederek Sarımsaklı Plajı ve sonrasında Şeytan Sofrası’na ulaşabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular