Antalya Kaş Araç Kiralama

Kaş Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Kaş
Kaş Hakkında

Antalya’nın en batı ucu olan Kaş ilçesi, doğası, koyları ve sahilleri ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti cezbediyor. Sahilleri ve koyları ile görülmeye değer yerler arasında bulunan Kaş’ın tarihi çok eski zamanlara dayanıyor. Kaş’ın hemen karşısında bulunan Yunan adası Meis’in kelime anlamı olan “Göz” kelimesi sebebi ile gözü çevreleyen yapıya benzerlik taşıması sebebi ile buraya “Kaş” ismi verildi.

Kaş, Antalya’nın önemli turizm merkezlerinden birisi olması ile öne çıkıyor. Hem tarihi hem de doğal birçok güzelliği barındıran yerleşim biriminde gezinti yapmak için araç kiralama yöntemini kullanabilirsiniz. Bu sayede konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Kaş’ı ziyaret edecekseniz mutlaka gideceğiniz yerlerin listesini önceden yapın. Çünkü burada gezilecek ve keşfedilecek pek çok tarihi alan, koy ve sahil bulunuyor. Kaş’ta denize girilecek sahil ve koylar arasında, Hidayet Koyu, İnönü Koyu, Akvaryum Koyu, İnceboğaz Plajı, Akçagerme Plajı, Limanağzı, Büyükçakıl Plajı, Küçükçakıl Plajı, Patara Plajı ve Kaputaş Plajı’nı sayabiliriz. Tarihi yerler arasında ise, Phellos Antik Kenti, Aslanlı Mezar, Likya Kaya Mezarları, Antiphellos Antik Kenti, Patara Antik Kenti, Xanthos Antik Kenti ve Batıkşehir’i bu anlamda söyleyebiliriz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular