ENUYGUN Sigorta Teklifleri

Poliçenizi satın almak için hemen arayın!

0850 433 25 25
Zorunlu Trafik Sigortası için ruhsat sahibine dair birkaç bilgiye ihtiyacımız var.
*Doldurulması zorunlu alanlar.
Kasko için ruhsat sahibine dair birkaç bilgiye ihtiyacımız var.
*Doldurulması zorunlu alanlar.
Sağlık Sigortası için sigorta yaptıracak kişiye dair birkaç bilgiye ihtiyacımız var.
*Doldurulması zorunlu alanlar.
Konut Sigortası için tapu sahibine dair birkaç bilgiye ihtiyacımız var.
*Doldurulması zorunlu alanlar.

Sigortamı Neden Enuygun’dan Almalıyım?

Sayısız Seçenek

İhtiyacınıza en uygun sigorta tekliflerini farklı sigorta firmalarından sizin için hazırlıyoruz. Karşılaştırın sigortanızı alırken daha düşük prim ödeyin, kazançlı çıkın.

En Uygun Poliçe

Doğru teminatlarla ve avantajlı fiyatlarla üstelik taksitli ödeme imkanı ile poliçenizi ister online ister telefonda satın alın. Poliçenizi anında emailinize ve ücretsiz adresinize gönderelim.

Hızlı ve kolay

Tek yapmanız gereken istenen bilgileri kısa forma girmek. Sigorta firmaları size özel teklifleri anında gösterebilir ya da sigorta yetkililerimiz size özel hazırlanmış farklı tekliflerle sizi arar.

Uzman Danışmanlar

0850 433 25 25’den Enuygun’u arayın. Poliçeleriniz ile ilgili tüm konularda sigorta teknik personellerimizle doğrudan görüşerek hizmet alın.

Sigorta Rehberi

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun Sigorta’nın temel prensibi, hizmet kalitesidir. Enuygun Sigorta, sizlere hem zaman kazandırır hem de en uygun sigorta poliçesi almanızı sağlar. Konusunda uzman ekibiyle müşteri ihtiyaçlarını doğru tespit eder ve bünyesinde bulunan Türkiye’nin önde gelen sigorta firmaları arasında prim tutarı karşılaştırması yaparak tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek ürünlerden bütçenize en uygun olanını belirleyerek sunar. Enuygun Sigorta uzmanları sizin için Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Doğa Sigorta, Güneş Sigorta, HDI Sigorta, Ray Sigorta ve Sompo Sigorta tekliflerini hazırlar.

Sigorta, önceden öngörülemeyen risklere karşı düzenlenen bir koruma. Bu koruma kapsamında Enuygun Sigorta 3 tür ana sigorta için hizmet sunar.

Sağlık Sigortası/Tamamlayıcı Sağlık Sigortası : Birey olarak sağlık kaybı riskine bağlı hastane tedavi giderleri için sigorta korumasına sahip olabilirsiniz.

Kasko/Trafik/Dask/Konut Sigortası: Sahip olduğunuz malların yok olması, çalınması, yanması veya kaza ile hasar görmesi gibi risklere karşı; aracınızın korunması için kasko ve trafik sigortasından, eviniz içinse DASK ve konut sigortasından faydalanabilirsiniz. Bu poliçelere 3. kişilere karşı sorumluluk teminatı da ekletebilirsiniz.

Seyahat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası: Yurt içi ya da yurt dışı herhangi bir yolculuğa çıkmadan önce seyahatin başlangıç ve bitiş tarihleri aralığını kapsayacak şekilde seyahat esnasında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı sigorta korumasına sahip olabilirsiniz. Seyahat Sigorta, seyahat esnasında yaşanabilecek acil müdahale edilmesi gereken hastalık, kaza, bagaj kaybı ve bagaj gecikmesi gibi istenmeyen aksilikler karşısında da güvence altında olmanızı sağlar. Seyahatten bağımsız olarak ferdi kaza poliçesi de yaptırabilir kazaya bağlı sakatlanma için tedavi teminatına veya olası hayat kaybında sevdiklerinizi koruyacak maddi teminat korumasına sahip olabilirsiniz.

Enuygun’da herhangi bir sigorta türünde başvuru yapmak için tek yapmanız gereken sizden istenen bilgilerle form doldurmak. Size ulaşabileceğimiz telefon numarası, isim soy isim bilgisini girmeniz halinde uzmanlarımız sizi en kısa sürede arayarak istediğiniz teminat ile sigorta tekliflerinizi hazırlayıp e-posta adresinize gönderecek. Tüm sorularınızı da titizlikle ve eksiksiz cevaplayacak. DASK ve seyahat sigortaları için tüm istenen bilgileri eksiksiz doldurmanız halinde sigorta firmaları size özel teklifleri anında gösterebilir ve siz kendiniz online poliçe satın alımı yapabilirsiniz.
Enuygun Sigorta aşağıdaki firmaların yetkili acentesi olarak hizmet vererek prim karşılaştırması için aynı teminatlar ile alternatif teklifleri karşılaştırmanız için hazırlar.
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Bupa Acıbadem Sigorta
 • Doğa Sigorta
 • Güneş Sigorta
 • HDI Sigorta
 • Quick Sigorta
 • Ray Sigorta
 • Sompo Sigorta
Sigorta günümüzde lüks değil, bir ihtiyaç ve mecburiyet haline gelmiştir. Yaşamın her alanında karşılaşılabilecek olası risklere karşı önlem almak ve küçük primlerle büyük risklerin ekonomik sorumluluklarını azaltmak için sigorta yaptırılmalı. Sigorta yolculuklarda ailenizi, tatildeyken evinizi, evinizde uyurken işyerinizi ve arabanızı korur. Bu anlamda geleceğinizin en büyük yatırımıdır. Sigorta ile en hayati sağlık sorunlarınızın bile daha rahat ve kolay bir şekilde üstesinden gelebilirsiniz. Dolayısı ile sigorta görünmeyen bir koruyucudur, güvencedir.