Enuygun Kurumsal Vize

Enuygun'un kurumsal çözümlerine bir yenisini daha ekledik. Artık, vize işlemlerinizi hızla ve sorunsuz çözmek için bize ulaşmanız yeterli.

Ofis çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00,
Cumartesi günleri ise 09:00 - 13:00’dır.

Tüm vize işlemlerinizi sizi her konuda eksiksiz bilgilendirerek gerçekleştiriyor ve başvuru sonrasında işlemlerinizin takibini tam sorumlulukla yürütüyoruz. Bu süreçte size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için bilmeniz ya da dikkat etmeniz gereken birkaç noktayı sizinle paylaşmak isteriz.

  • Her ülkenin vize başvuru işlemleri farklıdır. Vize işlemlerinizde sorun yaşamamak için sizden istenilen tüm evrakları eksiksiz ve zamanında ulaştırmanız başvurunun gerçekleştirilmesi için son derece önemlidir.
  • Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması nedeniyle vize başvurularınızı seyahatinizden en az 20 gün önce yapmanızı tavsiye ederiz.
  • Vizenizin onaylanması ya da süresiyle ilgili tek yetkili merci konsoloslukların vize bölümleridir. Hiçbir 3. kişi, aracı kurum ve acentenin bu konuda bir inisiyatifi yoktur.
  • Tüm vize başvurularında önceliğimiz, süreci sizi yormadan yürütmek olsa da bazı durumlarda başvuru sırasında vize merkezinde olmanız gerekebilir. Böyle bir durumda danışmanınız tarafından önceden bilgilendirilirsiniz.
  • 25.09.2014 tarihinden itibaren parmak izi uygulamasına geçen Schengen ülkelerine, bu tarihten sonra parmak izi vererek vize aldıysanız 5 yıl boyunca tekrar parmak izi vermeniz gerekmez. Eğer daha önce parmak izi vermediyseniz, size önceden bildireceğimiz tarih ve saatte vize merkezine gelmeniz gerekir.
  • Her ülkenin vize ücreti farklıdır ve bu konuda danışmanınız tarafından önceden bilgilendirilirsiniz. Bunun yanında Enuygun, tüm vize tipleri için sabit hizmet bedeli uygular.
Tüm vize başvuru işlemleriniz ya da olası sorularınız için lütfen bize ulaşın!
Ofis çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00,
Cumartesi günleri ise 09:00 - 13:00’dır.