Xinzhou - Hannover Uçak Bileti Ara

En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Hannover) 11°C / 5°C
Şu anda Hannover Yerel Saati
GMT +2

Xinzhou Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Havalimanından Hannover Şehir Merkezine Ulaşım

Hannover Havalimanı

Hannover Langenhagen Uluslararası Havalimanı, aşağı Saksonya’nın başkenti Hannover’den 11 km uzaklıktadır. Hannover Havalimanı’na ulaşmak için en çok tercih edilen sistem raylı sistemlerdir. Ancak bunun yanında otobüs, taksi ve araba kiralamakta değerlendirilebilecek seçenekler arasında yer alır.

Tren

Havalimanı ve şehir merkezi arasındaki ulaşımı S-Bahn trenleri sağlar. Havalimanından şehir merkezine gitmek için S5 hattını kullanabilirsiniz. Bu hattaki trenler yarım saatte bir hareket eder ve yaklaşık 20 dakikada sizi havalimanının C terminaline ulaştırır. Bilet fiyatı ise 5 Euro’dur. Otobüs Ulaşımı sağlamak için kullanabileceğiniz bir başka seçenekte otobüstür. Terminal C’nin hemen arkasında yer alan otobüs durağından 470 Langenhagen otobüsüne binerek şehir merkezine varabilirsiniz.

Taksi

Taksi durakları terminal çıkışlarının hemen yakınında, danışma bölümünde bulunur. Taksi kullanarak şehir merkezine ulaşmanız yaklaşık 20 dakika sürer ve ödeyeceğiniz ücret ise 20 Euro civarında olur.

Araç Kiralama

Hannover Havalimanı otoban üzerinde yer aldığı için buradan şehir içerisine ulaşımı son derece kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Şehir ulaşım açısından neredeyse dünyanın en rahat şehirlerinden biridir. Trafik sorunu neredeyse hiç yoktur. İsterseniz havalimanında bulunan Avis, Sixt, Euromobil, Hertz gibi firmalardan isterseniz de şehir merkezinde bulunan firmalardan araç kiralayarak ulaşım sorununu çözmüş olursunuz.

24/10/2016 Tarihinde Güncellenmiştir.
Çevredeki İl ve İlçeler
Hannover Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Paz
5ºC
11ºC
Paz
Pzt
4ºC
7ºC
Pzt
Sal
2ºC
6ºC
Sal
Çar
2ºC
5ºC
Çar
Per
2ºC
5ºC
Per
Haritada Görüntüle
Para birimi
x