Trabzon - Kamiraba Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
952 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 50 dk
En Son Satış
2 günden önce
Şu anda Kamiraba Yerel Saati
GMT +11

Trabzon Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden kalkan havaalanı otobüsleri ya da uçaklara göre kalkış saatleri değişen Havaş servisleri ile rahatlıkla Trabzon Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Havaş’a binebilmek için Beşirli Orhan Petrol, Karşıyaka Kavşağı Ziraat Bankası, Tanjant Migros ya da Kilpa önüne gitmeniz gerekiyor. Havalanından geçen Çimenli ya da Yomra otobüslerini de kullanabilirsiniz.

Çimenli Değirmendere, Tanjant ve Meydan duraklarından, Yomra otobüslerine ise Değirmendere, Sahil Yolu, Tanjant, Meydan, Atapark, Şenol Güneş Caddesi, Sahil Yolu ve Sahil Peronu duraklarından binebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

50 yıldan fazla bir zamandır faaliyette olan Trabzon Havalimanı yenilenerek iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere iki terminalle hizmet vermeye başladı. Uçak pistinin ve havalimanının hemen sahil kenarında yer alıyor olması, kalkış ve inişlerde yolcular için güzel bir manzara sunar. İç hatlarda CIP salonu, 2 kafesi ve 1 restoranının yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz stantlar da var.

Dış hatlar terminalinde ise bir bar ve 1 duty-free mağazası var. Vaktiniz varsa alışveriş için havaalanına yakın bir konumda olan Forum Trabzon Alışveriş Merkezi’nden de faydalanabilirsiniz.

07/02/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Kamiraba Şehir Merkezine Ulaşım

Görülmesi Gereken Mekanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Trabzon-Kamiraba uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Trabzon-Kamiraba uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Trabzon-Kamiraba uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Trabzon-Kamiraba uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Trabzon-Kamiraba uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Trabzon Havalimanı, varış için Kamiraba Havalimanı kullanabilirsiniz.

Trabzon-Kamiraba arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Trabzon-Kamiraba arası uçuş mesafesi toplam 951 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 50 dakika sürüyor.

Trabzon-Kamiraba uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Trabzon-Kamiraba uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Haritada Görüntüle
Trabzon - Kamiraba Alternatif Ulaşım
Para birimi