Trabzon - Balıkesir Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1.010 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 10 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Balıkesir) 18°C / 9°C

Trabzon Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden kalkan havaalanı otobüsleri ya da uçaklara göre kalkış saatleri değişen Havaş servisleri ile rahatlıkla Trabzon Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Havaş’a binebilmek için Beşirli Orhan Petrol, Karşıyaka Kavşağı Ziraat Bankası, Tanjant Migros ya da Kilpa önüne gitmeniz gerekiyor. Havalanından geçen Çimenli ya da Yomra otobüslerini de kullanabilirsiniz.

Çimenli Değirmendere, Tanjant ve Meydan duraklarından, Yomra otobüslerine ise Değirmendere, Sahil Yolu, Tanjant, Meydan, Atapark, Şenol Güneş Caddesi, Sahil Yolu ve Sahil Peronu duraklarından binebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

50 yıldan fazla bir zamandır faaliyette olan Trabzon Havalimanı yenilenerek iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere iki terminalle hizmet vermeye başladı. Uçak pistinin ve havalimanının hemen sahil kenarında yer alıyor olması, kalkış ve inişlerde yolcular için güzel bir manzara sunar. İç hatlarda CIP salonu, 2 kafesi ve 1 restoranının yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz stantlar da var.

Dış hatlar terminalinde ise bir bar ve 1 duty-free mağazası var. Vaktiniz varsa alışveriş için havaalanına yakın bir konumda olan Forum Trabzon Alışveriş Merkezi’nden de faydalanabilirsiniz.

07/02/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Trabzon-Balıkesir uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Trabzon-Balıkesir uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Trabzon-Balıkesir uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Trabzon-Balıkesir arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Trabzon-Balıkesir arası uçuş mesafesi toplam 1010 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Trabzon-Balıkesir uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Trabzon-Balıkesir uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Balıkesir Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cum
9ºC
18ºC
Cum
Cmt
5ºC
13ºC
Cmt
Paz
1ºC
8ºC
Paz
Pzt
2ºC
10ºC
Pzt
Sal
4ºC
10ºC
Sal
Haritada Görüntüle
Trabzon - Balıkesir Alternatif Ulaşım
Para birimi