Trabzon - Al Thaurah Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
574 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat
En Son Satış
2 günden önce
Şu anda Al Thaurah Yerel Saati
GMT +3

Trabzon Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden kalkan havaalanı otobüsleri ya da uçaklara göre kalkış saatleri değişen Havaş servisleri ile rahatlıkla Trabzon Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Havaş’a binebilmek için Beşirli Orhan Petrol, Karşıyaka Kavşağı Ziraat Bankası, Tanjant Migros ya da Kilpa önüne gitmeniz gerekiyor. Havalanından geçen Çimenli ya da Yomra otobüslerini de kullanabilirsiniz.

Çimenli Değirmendere, Tanjant ve Meydan duraklarından, Yomra otobüslerine ise Değirmendere, Sahil Yolu, Tanjant, Meydan, Atapark, Şenol Güneş Caddesi, Sahil Yolu ve Sahil Peronu duraklarından binebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

50 yıldan fazla bir zamandır faaliyette olan Trabzon Havalimanı yenilenerek iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere iki terminalle hizmet vermeye başladı. Uçak pistinin ve havalimanının hemen sahil kenarında yer alıyor olması, kalkış ve inişlerde yolcular için güzel bir manzara sunar. İç hatlarda CIP salonu, 2 kafesi ve 1 restoranının yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz stantlar da var.

Dış hatlar terminalinde ise bir bar ve 1 duty-free mağazası var. Vaktiniz varsa alışveriş için havaalanına yakın bir konumda olan Forum Trabzon Alışveriş Merkezi’nden de faydalanabilirsiniz.

06/02/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Görülmesi Gereken Mekanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Trabzon-Al Thaurah uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Trabzon-Al Thaurah uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Trabzon-Al Thaurah uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Trabzon-Al Thaurah uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Trabzon-Al Thaurah uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Trabzon Havalimanı, varış için Al Thaurah Havalimanı kullanabilirsiniz.

Trabzon-Al Thaurah arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Trabzon-Al Thaurah arası uçuş mesafesi toplam 574 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat sürüyor.

Trabzon-Al Thaurah uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Trabzon-Al Thaurah uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Trabzon-Al Thaurah uçak bileti alırken HES kodu kullanmam gerekecek mi?

Evet, Trabzon-Al Thaurah uçak bileti satın almak için HES kodu almanız ve yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Trabzon - Al Thaurah Alternatif Ulaşım
Para birimi