Trabzon - Al Asad Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
567 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Al Asad) 37°C / 25°C
Şu anda Al Asad Yerel Saati
GMT -4

Trabzon Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden kalkan havaalanı otobüsleri ya da uçaklara göre kalkış saatleri değişen Havaş servisleri ile rahatlıkla Trabzon Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Havaş’a binebilmek için Beşirli Orhan Petrol, Karşıyaka Kavşağı Ziraat Bankası, Tanjant Migros ya da Kilpa önüne gitmeniz gerekiyor. Havalanından geçen Çimenli ya da Yomra otobüslerini de kullanabilirsiniz.

Çimenli Değirmendere, Tanjant ve Meydan duraklarından, Yomra otobüslerine ise Değirmendere, Sahil Yolu, Tanjant, Meydan, Atapark, Şenol Güneş Caddesi, Sahil Yolu ve Sahil Peronu duraklarından binebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

50 yıldan fazla bir zamandır faaliyette olan Trabzon Havalimanı yenilenerek iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere iki terminalle hizmet vermeye başladı. Uçak pistinin ve havalimanının hemen sahil kenarında yer alıyor olması, kalkış ve inişlerde yolcular için güzel bir manzara sunar. İç hatlarda CIP salonu, 2 kafesi ve 1 restoranının yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz stantlar da var.

Dış hatlar terminalinde ise bir bar ve 1 duty-free mağazası var. Vaktiniz varsa alışveriş için havaalanına yakın bir konumda olan Forum Trabzon Alışveriş Merkezi’nden de faydalanabilirsiniz.

07/02/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Al Asad Şehir Merkezine Ulaşım

Görülmesi Gereken Mekanlar
Al Asad Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Pzt
25ºC
37ºC
Pzt
Sal
23ºC
38ºC
Sal
Çar
24ºC
39ºC
Çar
Per
23ºC
39ºC
Per
Cum
22ºC
37ºC
Cum
Haritada Görüntüle
Para birimi
x