Tokyo - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
8.533 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
10 saat 40 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 28°C / 14°C

Tokyo Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Haneda Havalimanı

Şehir merkezine 14 kilometre uzaklıkta bulunan Haneda Havalimanı’na otobüs, tren, servis, taksi ve araç kiralama gibi ulaşım imkanlarıyla gidebileceğiniz gibi, özel aracınızla da gitmeniz mümkün.

Yaklaşık yarım saatlik uzaklıkta bulunan havalimanına gidebilmeniz için çeşitli ulaşım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Haneda Havalimanı’na şehir merkezinden gitmek için taksilere binebilirsiniz. Şehrin ve çevre bölgelerin hepsinden rahatlıkla çağırabileceğiniz taksiler, sizin için güvenilir ve rahat bir yolculuk sağlayacak. Şehir merkezinden bineceğiniz taksiler ile yaklaşık yarım saat içerisinde Haneda Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Haneda Havalimanı’na şehrin merkezinden otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Taksiye kıyasla daha ekonomik bir alternatif olan otobüsler ile konforlu bir yolculuğun ardından kendinizi havalimanında bulabilirsiniz.

Otobüslere binebileceğiniz merkezler arasında; Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto bölgesi yer alıyor.

Tren

Tercih edebileceğiniz bir diğer ulaşım seneği de trenler. Keikyu tren hattı ve Monorail tren hattı olmak üzere kullanabileceğiniz iki tane farklı tren hattı bulunuyor.

Hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri değişkenlik gösteren tren saatlerini öğrenebilmek için Haneda Havalimanı’nın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezinden Haneda Havalimanı’na gidebileceğiniz bir diğer ulaşım tercihi ise araç kiralama. Şehir merkezindeki araç kiralama merkez ofislerinden kiralayacağınız araçlar ile havalimanına çok kısa sürede ve konforlu şekilde gitme imkanına sahipsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Japonya’nın en işlek ve dünyanın dördüncü işlek havalimanı olan Haneda Havalimanı’nda, iç hatlar ve dış hatlar terminali olarak farklı terminaller hizmet veriyor.

Terminal 1’de, restoranlar, alışveriş mağazaları ve konferans salonları yer alırken Terminal 2’de, açık hava restoranları ve Haneda Excel Hotel bulunuyor.

Bunların yanı sıra, eczane, sağlık klinikleri, polis, bebek bakım odası, çok amaçlı tuvaletler, çocuk oyun alanı, banka şubeleri, ATM’ler, döviz bozdurma, internet, telefon, masaj, kişisel gelişim ve kayıp eşya bölümleri de Haneda Havalimanı’nı öne çıkaran özelliklerden olarak sayılabilir.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Narita Intl. Havalimanı

Tokyo metropolüne hizmet veren iki havalimanından biri olan Narita Havalimanı’na şehir merkezinden otobüs, tren, servis, taksi ve araç kiralama gibi ulaşım imkanlarıyla gidebileceğiniz gibi, özel aracınızla da gitmeniz mümkün.

Kent merkezine yaklaşık yarım saatlik uzaklıkta bulunan havalimanına gidebilmeniz için çeşitli ulaşım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Taksiler, şehir merkezinden Narita Havalimanı’na giderken seçilebilecek güvenilir bir ulaşım aracı. Kentin çoğu noktasından binebileceğiniz taksiler, sizi kısa sürede uçağınıza yetiştirebilir. Diğer ulaşım seçeneklerine göre daha maliyetli olan taksilerin avantajı, güvenilir, hızlı ve konforlu olmaları.

Otobüs

Narita Havalimanı’na şehrin merkezinden otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Taksiye kıyasla daha ekonomik bir alternatif olan otobüsler ile konforlu bir yolculuğun ardından kendinizi havalimanında bulabilirsiniz. Otobüslere binebileceğiniz merkezler arasında; Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto bölgesi yer alıyor.

Tren

Tercih edebileceğiniz bir diğer ulaşım seneği de trenler. Narita Sky Access tren hattı, Keisei tren hattı ve JR tren hattı olmak üzere kullanabileceğiniz üç tane farklı tren hattı bulunuyor. Hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri değişkenlik gösteren tren saatlerini öğrenebilmek için Narita Havalimanı’nın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezinden Narita Havalimanı’na gidebileceğiniz bir diğer ulaşım tercihi ise araç kiralama. Şehir merkezindeki araç kiralama merkez ofislerinden kiralayacağınız araçlar ile havalimanına çok kısa sürede ve konforlu şekilde gitme imkanına sahipsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Başkent Tokyo’nun en işlek iki havalimanından biri olan Narita Havalimanı’nda, iç hatlar ve dış hatlar terminali olarak farklı binalar hizmet veriyor. Terminal binalarında, restoranlar, alışveriş mağazaları ve konferans salonlarının yanı sıra çok sayıda alışveriş mağazası bulunuyor.

Bunların dışında, eczane, sağlık klinikleri, polis, bebek bakım odası, çok amaçlı tuvaletler, çocuk oyun alanı, banka şubeleri, ATM’ler, döviz bozdurma, internet, telefon, masaj ve kişisel gelişim ve kayıp eşya bölgeleri de Narita Havalimanı’nı öne çıkaran özelliklerden.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Tokyo-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Tokyo-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Tokyo-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Tokyo-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Tokyo-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Haneda Havalimanı, Narita Intl. Havalimanı, Yokota Havalimanı, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Tokyo-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Tokyo-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 8533 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 10 saat 40 dakika sürüyor.

Tokyo-Adıyaman uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Tokyo-Adıyaman uçuşları için en uygun gün: Salı.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Paz
14ºC
28ºC
Paz
Pzt
16ºC
30ºC
Pzt
Sal
14ºC
31ºC
Sal
Çar
15ºC
29ºC
Çar
Per
17ºC
31ºC
Per
Haritada Görüntüle
Tokyo - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi