Singapur (Singapur) - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
7.793 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
9 saat 40 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 34°C / 19°C

Singapur (Singapur) Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Singapore Changi Havalimanı

Şehir ulaşımında önemli bir yere sahip olan Changi Havalimanı’na gitmek için çeşitli alternatiflere sahipsiniz. Taksi bu alternatiflerin başında olmak üzere otobüs, tren ve araç kiralama da diğer seçenekler arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra havalimanındaki park alanları, aracınızla havalimanına gitmenize de olanak sağlıyor.

Taksi

Şehrin her köşesinden binebileceğiniz taksiler ile Changi Havalimanı’na rahatlıkla gidebilirsiniz. Gidilen kilometreye göre ücret yazan taksilerin hızlı olması avantajlarından biri. Haftanın her günü ve her saatte bulabileceğiniz taksiler uçağınıza yetişmenizde size yardımcı olabilir.

Otobüs

Şehir merkezindeki otobüs istasyonundan veya otobüs duraklarından binebileceğiniz otobüsler ile daha ekonomik olarak Changi Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Şehir otobüsleri ile yaklaşık 1 saat süren yolculuğun ardından havalimanına gitmeniz mümkün. Uçağınıza yetişmek için otobüslere uçuş saatinizden 2 saat önce binmeniz gerektiğini unutmayın.

Tren

Şehir merkezindeki tren istasyonundan veya duraklardan binebileceğiniz trenler ile Changi Havalimanı’na hem ekonomik hem rahat şekilde gidebilirsiniz. Havalimanına tren ile direkt ulaşım mümkün olmayıp, havalimanına ulaşmak için Tanah Merah İstasyonu’ndan aktarma yapmanız gerekiyor.

Araç Kiralama

Changi Havalimanı’na gitmek için en rahat seçeneklerden birisi araç kiralama. Şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden kiralayacağınız araçlar ile şehir merkezine konfor içinde gidebilirsiniz. Araçları ister şoförlü ister şoförsüz olarak kirama imkanına sahipsiniz. Kiraladığınız araçları firmanın şehir merkezindeki ofisine teslim edebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Singapur’un ve Güneydoğu Asya’nın en büyük havalimanı olan Changi Havalimanı, uluslararası ve şehirlerarası uçuşlar düzenliyor. Singapur için çok önemli bir ulaşım merkezi olan Changi Havalimanı’nda üç tane terminal binası yer alıyor.

Havalimanından uçuşlarınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi uçuş öncesi ve uçuş sonrası ihtiyaçlarınızı da giderebilirsiniz. Havalimanı sinema, yüzme havuzu, çiçek bahçeleri gibi birçok etkinlik barındırmakla birlikte bebek bakım odası, iş merkezi, çocuk oyun alanı, eczane, sağlık merkezi, güzellik ve SPA merkezi, internet, kayıp eşya ofisi, dinlenme salonları, konferans salonları, ibadet odası, posta ofisi, sigara içme alanları gibi daha birçok hizmeti içerisinde taşıyor.

Bunların yanı sıra Changi Havalimanı, yeme içme mekanları ve alışveriş mağazaları ile de oldukça geniş bir yapıya sahip. Havalimanındaki Adidas, Wellness Oasis, Avenue Kids, Bvlgari, Bally, Bata, Bee Cheng Hiang, Bengawan Solo, Better Vision, Billabong, Bonia, Bottega Veneta ve Bratpack gibi daha birçok mağaza alışveriş yapmanız için sizleri bekliyor.

Havalimanındaki yeme içme mekanları arasında ise; 24Hr Food Gallery, 4 Finger Crispy Chicken, Astons Specialities, Artisan Boulangeri Co, Ananda Bhavan Restaurant, Burger King, Bricco Cafe, Carlsberg Sports Bar, Chutney Mary, Central Thai, Curry Times, Delifrance, Dian Xiao Er, Fish & Co, Galeteria Italia, Dunkin Donuts, Hari’s Pub, Hard Rock Coffee ve daha birçok mekan yer alıyor.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Seletar Havalimanı

Şehir merkezinden Seletar Havalimanı’na gitmek için taksi, otobüs ve araç kiralama gibi seçenekleriniz olduğu gibi özel aracınızla da gitme imkanına sahipsiniz.

Taksi

Taksiler ile Seletar Havalimanı’na hızlı ve kolay şekilde gidebilirsiniz. Şehrin çoğu noktasından binebileceğiniz taksiler ile kısa sürede havalimanına ulaşabilirsiniz. Trafiğin yoğunluk durumuna göre en hızlı şekilde gitmenizi sağlayacak taksilere şehrin tüm bölgelerinden binebilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden otobüslere binerek Seletar Havalimanı’na kolaylıkla gidebilirsiniz. Sizin için hem ekonomik hem kolay bir seçenek olan otobüslere şehir merkezinin birçok farklı noktasından binme imkanına sahipsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralama, Seletar Havalimanı’na gitmek için ulaşım seçeneklerinden bir diğeri olarak karşınızda. Şoförlü kiralayabileceğiniz araçların yanı sıra kendi şoförlüğünüzde şoförsüz olarak da kiralayabileceğiniz araçlar ile havalimanına rahat ve konforlu şekilde gitmeyi tercih edebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Singapur’un ilk uluslararası havalimanı olma özelliğini taşıyan ve ülkenin ikinci önemli havalimanı olan Seletar Havalimanı’ndan her yıl çok sayıda yolcu taşınıyor.

Şehrin hava ulaşımında önemli bir payı olan Seletar Havalimanı’nda sizleri çok sayıda hizmet bekliyor.

Havalimanında çocuk odası, kayıp eşya odası, internet, toplantı salonu, sağlık merkezi ve araç kiralama ofislerinin yanı sıra yeme içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir de kafeteryası bulunuyor.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Singapur (Singapur)-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Singapur (Singapur)-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Singapur (Singapur)-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Singapur (Singapur)-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Singapur (Singapur)-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Singapore Changi Havalimanı, Paya Lebar Havalimanı, Seletar Havalimanı, Tengah Havalimanı, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Singapur (Singapur)-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Singapur (Singapur)-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 7792 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 9 saat 40 dakika sürüyor.

Singapur (Singapur)-Adıyaman uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Singapur (Singapur)-Adıyaman uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Paz
19ºC
34ºC
Paz
Pzt
18ºC
32ºC
Pzt
Sal
19ºC
32ºC
Sal
Çar
18ºC
32ºC
Çar
Per
14ºC
30ºC
Per
Haritada Görüntüle
Singapur (Singapur) - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi