Uçak bileti alamıyorum. Bir sorunla karşılaşıyorum.

Bilet almak istediğinizde bir hata ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki maddeleri gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

  • Havayolu şirketleri siz bilet satın almaya çalıştığınız sırada biletin fiyatını değiştirebilir. Bu durum sizin işlem sırasında hata almanıza sebep olabilir.
  • İnternet bağlantınızda sınırlı erişim olabilir.
  • Kart bilgilerinizde hata olabilir.
  • Kart limitiniz yetersiz olabilir.
  • Kart 3D secure ya da internet üzerinden alışverişe kapalı olabilir.
  • Havayolu firmasının ya da bankanın ödeme sisteminde geçici bir sorun olmuş olabilir.

Tüm kontrolleri sağladıktan sonra Enuygun üzerinden güncel uçuşlarımızı ve fiyatlarımızı yeniden görüntüleyebilir, kredi kartı veya banka kartınız ile biletinizi online olarak satın alabilirsiniz. Bilet alırken yaşadığınız sorun üstte belirtilen nedenlerden farklı ise 0850 333 88 88 numaralı Çağrı Merkezimizle iletişime geçebilir veya destek@enuygun.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Murat Ekinay
Murat Ekinay

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.

İlk yorumu siz yapın
Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
ENUYGUN Seyahat’ten alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.
Tüm Merak Ettikleriniz
Para birimi
x