Sao Paulo - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
11.163 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
13 saat 50 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 30°C / 16°C

Sao Paulo Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Sao Paulo’nun karmaşık yapısı ve yoğun trafiğinde havalimanına ulaşabilmekte yolcular bazen güçlük yaşayabiliyor. Ulaşımı kolaylaştırabilmek için otobüs ve taksiler kıyasıya yarış halindeler. Araç kiralama firmaları ise şehrin bütün bölgelerinde yolculara araç servisi yaparak kolaylık sağlıyor.

Taksi

Havalimanına ulaşımda taksiyi tercih eden yolcuların ara sokaklarda değil, caddelerde bulunan taksileri kullanmaları tavsiye ediliyor. Taksiler havalimanına ortalama yarım saatte ulaşıyor.

Otobüs

Otobüsler, şehir merkezinde yer alan duraklardan yolcu topluyor. 259 ve 316 numaralı otobüsler, trafik yoğunluğuna göre değişse de genel olarak bir saatte havalimanına ulaşıyor. Seferler arasında birer saat olduğu için, zamanında duraklarda olmazsanız bir saat beklemek durumunda kalabilirsiniz.

Araç Kiralama

Günlük ve haftalık araç kiralama imkânı veren firmalar, gün sayısına göre araçları fiyatlandırıyor. Sadece bir günlüğüne araç kiralayarak havalimanına gitmek, taksilere kıyasla pahalı olduğundan daha az tercih ediliyor.

Havalimanı Bilgileri

Büyük bir alana yayılan Guarulhos Havalimanı'nda etkileyici, büyük ve yenilenmiş üç terminal binası mevcut. Her yıl çok sayıda yolcuyu ağırlayan havalimanındaki akıllı tabela sistemi sayesinde yolcular aradığı her türlü hizmeti kolaylıkla bulabiliyor.

Özellikle 2 numaralı terminalde bulunan restoranları ve alışveriş mekânları ile yolcuların ve ziyaretçilerin cazibesini kazanan Guarulhos Havalimanı’nda, aynı zamanda pek çok bankanın bankamatikleri, posta ofisi, terzi, kuaför ve sağlık merkezi gibi birçok hizmet de sunuluyor.

Havalimanında alışveriş yapabileceğiniz yerler arasında, Amsterdam Sauer, Art From Brazil, Chilli Beans, Droga Raia, Dudalina ve daha çok sayıda mağazanın yanı sıra, yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mekânları ise, 365 Deli, Arabia Express, Baccio di Latte, Bc Express, Bob’s, Brunella ve Doggis olarak sayabiliriz.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Sao Paulo-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Sao Paulo-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Sao Paulo-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Sao Paulo-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Sao Paulo-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Sao Paulo - Congonhas - Deputado Freitas Nobre Havalimanı, Governor Andre Franco Montoro Intl. Havalimanı, Viracopos Campinas Intl. Havalimanı, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Sao Paulo-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Sao Paulo-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 11162 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 13 saat 50 dakika sürüyor.

Sao Paulo-Adıyaman uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Sao Paulo-Adıyaman uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Pzt
16ºC
30ºC
Pzt
Sal
14ºC
32ºC
Sal
Çar
16ºC
30ºC
Çar
Per
19ºC
33ºC
Per
Cum
17ºC
33ºC
Cum
Haritada Görüntüle
Sao Paulo - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi