Augsburg Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google
Augsburg Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bavyera Eyaleti’ndeki Augsburg kentinin 7 kilometre kuzeydoğusunda bulunan Augsburg Havalimanı’ndan şehrin birçok noktasına otobüs, taksi ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel aracınızla da şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Augsburg Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri olarak taksiler bulunuyor. Terminal binasında bulunan taksi firmalarının araçları ile makul ücretlerle şehir merkezine gitmeniz mümkün. Tercih edebileceğiniz taksi şirketleri arasında; Augsburger Taxizentrale, Augsburger Grobraumtaxi, Taxi Flughafentransfer Hanka ve Taxi und Mietwagen Schrettle bulunuyor.

Otobüs

Augsburg Havalimanı'ndan şehir merkezine otobüslerle de gidebilirsiniz. Havalimanından kalkan Augsburg’un belediye otobüsleri ile gideceğiniz yere rahatlıkla ve uygun fiyatlarla gitmeniz mümkün. Augsburg Havalimanı’nın internet sitesinden duyurulan otobüs saat ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Araç Kiralama

Augsburg Havalimanı terminal binasında bulunan araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan araç kiralama şirketleri arasında; Avis, Budget, Europcar, Sixt, Autovermietung Greif ve Autovermietung Straub-National yer alıyor.

18/04/2019 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Augsburg Havalimanı'na Ulaşım

Bavyera Eyaleti’ndeki Augsburg kentinin 7 kilometre kuzeydoğusunda bulunan Augsburg Havalimanı’na şehrin birçok noktasından otobüs, taksi ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel aracınızla da havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden Augsburg Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri olarak taksiler bulunuyor. Terminal binasında bulunan taksi firmalarının yanı sıra şehir merkezinden de taksilere binerek havalimanına ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz taksi şirketleri arasında; Augsburger Taxizentrale, Augsburger Grobraumtaxi, Taxi Flughafentransfer Hanka ve Taxi und Mietwagen Schrettle bulunuyor.

Otobüs

Augsburg Havalimanı’na otobüslerle de gidebilirsiniz. Şehrin birçok merkezi noktasından kalkan Augsburg’un belediye otobüsleri ile havalimanına rahatlıkla ve uygun fiyatlarla gitmeniz mümkün. Augsburg Havalimanı’nın internet sitesinden duyurulan otobüs saat ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Araç Kiralama

Augsburg Havalimanı’na şehirdeki araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak da gidebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz araç kiralama şirketleri arasında; Avis, Budget, Europcar, Sixt, Autovermietung Greif ve Autovermietung Straub-National yer alıyor.

Havalimanı Bilgileri

Havalimanında iç hatlar terminali olmak üzere tek bina yer alıyor. 2005 yılında uçuşların Münih Havalimanı’na kaydırılması ile birlikte genel havacılık ve iş uçuşları için kullanılmaya başlanan Augsburg Havalimanı sivil kategoride hizmetini sürdürüyor. Terminallerde sağlık servisleri, araç kiralama ofislerinin yanı sıra bina çevresinde açık park alanları da bulunuyor.

10/06/2019 Tarihinde Güncellenmiştir.
Münih Seyahat Rehberi
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
2 saat 50 dk
Ankara
2 saat 20 dk
Antalya
2 saat 30 dk
Bodrum
2 saat 10 dk
Gaziantep
3 saat
İstanbul
1 saat 50 dk
İzmir
2 saat
Trabzon
2 saat 50 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Augsburg Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Augsburg Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Augsburg Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Augsburg Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Augsburg Havalimanı’na alternatif olarak Memmingen Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi