Marsilya - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
2.815 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
3 saat 30 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 28°C / 14°C

Marsilya Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Provence Bölgesi’nin merkezi olan Marsilya’nın merkezine 27 kilometre mesafede bulunan Provence Havalimanı’na gitmek için çeşitli ulaşım yolları bulunuyor. Taksi, tren, otobüs, transfer aracı ve araç kiralama gibi seçenekler ile birlikte özel aracınızla da rahat etmenizi sağlayan park alanları havalimanında mevcut.

Taksi

Marsilya şehir merkezinden kolayca binebileceğiniz taksiler ile rahatlıkla Provence Havalimanı’na gidebilirsiniz. Yaklaşık 15 dakika süren bir yolculuğun ardından ulaşacağınız havalimanına taksiler ile konforlu ve hızlı şekilde gidebilirsiniz.

Tren

Şehir merkezinden binebileceğiniz trenler ile yaklaşık 20 dakikada Provence Havalimanı’na gidebilirsiniz. Oldukça ekonomik bir seçenek olan trenler gün içerisinde çok defa geliyor olup bekleme yapmanızı engelliyor. Böylece trenler ile hızlı şekilde havalimanına ulaşma imkanına sahipsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden binerek kolayca havalimanına gitmenizi sağlayacak bir diğer araç otobüsler. Otobüslere çok ekonomik bir ücret ile binerek Provence Havalimanı’na rahatlıkla gidebilirsiniz.

Transfer Aracı

Şehir merkezinden Provence Havalimanı’na gitmek için kalmış olduğunuz otelin transfer aracı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Otelinizin sizin için sunduğu transfer aracına binerek yaklaşık 15 dakikada kendinizi Provence Havalimanı’nda bulabilirsiniz. Transfer aracı hizmeti olup olmadığını kaldığınız otelin resepsiyonundan öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama

Şoförlü veya şoförsüz olarak şehir merkezindeki araç kiralama firmalarından kiralayabileceğiniz araçlar ile Provence Havalimanı’na çok kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Hem konforlu hem hızlı bir yolculuk yapmak için araç kiralama oldukça uygun bir seçenek olabilir.

Havalimanı Bilgileri

Fransa’nın Marsilya şehrine 27 kilometre uzaklıkta bulunan Provence Havalimanı’ndan uluslararası ve şehirlerarası hava ulaşımı yapılabiliyor. Fransa’nın ilk 50 işlek havalimanı sıralaması içinde yer alan Provence Havalimanı’nda sizleri çok sayıda hizmet bekliyor. Kayıp eşya ofisi, internet, acil yardım ekibi, fotoğraf makinaları, oyun salonu, VIP toplantı salonları havalimanında bulunan hizmetlerden birkaçı olarak sayılabilir. Ayrıca geniş park alanları bulunan Provence Havalimanı’nda iş merkezinin yanı sıra banka ATM’leri, döviz büroları ve araç kiralama ofisleri de bulunuyor.

Havalimanındaki alışveriş yapabileceğiniz mağazalar arasında; Aelia Duty Free Shop, Air De Provence, Casino Shop, Compaigne De Provence, Cure Gourmande, Danael, Decouvrir La Provence, Fnac, Marionnaud Parfrmerie, Om Store, New Relay sayılabilir.

Havalimanındaki yeme içme mekanları arasında ise; Beaudevin, Brioche Doree, Burger King, Chefs En Provence, Class’Croute, La Tapenade, Joosbayoo, Meltem’, Om Cafe, Puro Gusto, Segafredo, Starbucks ve Tazio yer alıyor.

14 Mar 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Marsilya-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Marsilya-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Marsilya-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Marsilya-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Marsilya-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Marseille Provence Havalimanı, St Charles Tren İstasyonu, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Marsilya-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Marsilya-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 2814 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 3 saat 30 dakika sürüyor.

Marsilya-Adıyaman uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Marsilya-Adıyaman uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Paz
14ºC
28ºC
Paz
Pzt
16ºC
30ºC
Pzt
Sal
14ºC
31ºC
Sal
Çar
15ºC
29ºC
Çar
Per
17ºC
31ºC
Per
Haritada Görüntüle
Marsilya - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi