Liverpool - Ruesselsheim Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
871 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 40 dk
En Son Satış
2 günden önce

Liverpool Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

John Lennon Havalimanı

Liverpool John Lennon Havalimanı şehir merkezinden 9 km uzaklıktadır. Havalimanı şehir merkezine yakın olduğu için ulaşım kolaylıkla sağlanabilir. En çok tercih edilen ulaşım aracı taksilerdir. Diğer alternatiflerden olan tren, otobüs ve araç kiralama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Taksi

İngiltere’de en popüler ulaşım araçlarından biridir taksiler. Hem İngiltere’nin o nostaljik havasını tam anlamıyla yansıtır. Şehir merkezi-havalimanı arası kısa mesafe olduğundan bu seçenekte değerlendirilebilir. Sizde gezinize renk katmak istiyorsanız bu alternatifi seçebilirsiniz.

Tren

İngiltere, dünyanın en gelişmiş demiryollarına ve adeta sanat eseri olan tren garlarına, istasyonlarına sahip ülkelerden biridir. Dünyada ilk demiryolunu kullanan ülkelerin başında yer alır. Liverpool şehir merkezinde merkez istasyondan kalkan trenlerle havalimanına rahat bir şekilde ulaşmış olursunuz. Hem gezinizin de tadını bu seçeneği değerlendirerek doyasıya çıkarmış olursunuz.

Özel Araç

John Lennon Havalimanı’na şehrin her yerinden ulaşabileceğiniz birçok otoban bulunur. Havalimanı, Merseyside yolu üzerindedir. Ayrıca M56,M57 ve M62 otobanlarının hemen yakınındadır. Bu yolları kullanarak rahat bir şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Liverpool Havalimanı içerisinde bulunan duty free alanında parfümden alkollü içeceklere ve çikolata çeşitlerine alışveriş yapabileceğiniz çok sayıda seçenek sizi bekliyor. DKNY, Chanel, Lancome, Yves Saint Laurent gibi irili ufaklı birçok mağaza hem sevdiklerinize hediye almak için hem de daha uygun fiyatlı alışveriş yapmak için iyi bir tercih olacaktır.

Bir şeyler yiyip içmek isterseniz Joe’s Coffee House, Caffe Ritazza gibi mekânlar sizi bekliyor olacak. Subway, Burger King hızlıca bir şeyler alıp çıkabileceğiniz alternatiflerse, bir taraftan uçağa yetişmek isteyenler için ideal.

09/11/2016 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Liverpool-Ruesselsheim uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Liverpool-Ruesselsheim uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Liverpool-Ruesselsheim uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Liverpool-Ruesselsheim arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Liverpool-Ruesselsheim arası uçuş mesafesi toplam 871 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 40 dakika sürüyor.

Haritada Görüntüle
Liverpool - Ruesselsheim Alternatif Ulaşım
Para birimi
x