Krasnodar - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
810 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 30 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 32°C / 19°C

Krasnodar Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden Krasnodar Havalimanı’na gitmek için çok sayıda seçenek bulunuyor. Taksiler olmak üzere otobüs, tren ve araç kiralama seçenekleri ile şehir merkezinden Krasnodar Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ayrıca havalimanındaki park alanı sayesinde özel aracınızla da kolayca ulaşabilir ve aracınızı bırakabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden binebileceğiniz taksiler ile Krasnodar Havalimanı’na hızlı ve rahat şekilde gidebilirsiniz. Şehrin her köşesinden binebileceğiniz taksiler sayesinde en hızlı şekilde ve mesafenin kısa olması nedeniyle cebinizi de yakmayacak şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Tren

Şehir merkezindeki tren istasyonundan veya şehirdeki tren duraklarından binebileceğiniz trenler ile Krasnodar Havalimanı’na hem ekonomik hem konforlu şekilde gitme şansınız var. Taksilere göre daha hesaplı olan trenler sayesinde uçağınıza daha ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Şehrin birçok otobüs hattı üzerinden binebileceğiniz rahat otobüsler ile Krasnodar Havalimanı’na ekonomik şekilde gitmeniz mümkün. Trenler gibi ekonomik bir seçenek olacak olan otobüsler, daha hesaplı bir yolculuk yapmak isteyenler için uygun olabilir.

Araç Kiralama

Krasnodar Havalimanı’na gitmek için seçebileceğiniz en rahat seçenek araç kiralama olabilir. Şoförlü kiralayabileceğiniz araçların yanı sıra kendi şoförlüğünüzde şoförsüz olarak da kiralayabileceğiniz araçlar ile havalimanına rahat ve konforlu şekilde gitmeyi tercih edebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Rusya’nın Krasnodar şehrinde bulunan ve şehir merkezine 12 kilometre mesafede bulunan Krasnodar Havalimanı’ndan yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar yapılıyor. Rusya’nın en büyük yedinci havalimanı olma özelliğini taşıyan Krasnodar Havalimanı’nda bebek bakım odasından eczaneye, bankalardan posta ofisine kadar çok çeşitli hizmetler yer alıyor. Kablosuz internetin bulunduğu Krasnodar Havalimanı’nda VIP servislerinin yanı sıra yeme içme mekanları ile alışveriş mekanları da mevcut.

Havalimanında alışveriş yapabileceğiniz mağazalar arasında; The Store Sochi, Bosco Sport, Glass Art Studio, Duty Free Shop, Euroset Retail, Arvika, Trade Star ve Rospechat yer alıyor. Yeme içme mekanları arasında ise; Shokoladnitsa, Adriano, Movenpick, Panini Bar ve Bella Napoli Pizzeria bulunuyor.

09 May 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Krasnodar-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Krasnodar-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Krasnodar-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Krasnodar-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Krasnodar-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Krasnodar Havalimanı, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Krasnodar-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Krasnodar-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 810 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor.

Krasnodar-Adıyaman uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Krasnodar-Adıyaman uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Sal
19ºC
32ºC
Sal
Çar
17ºC
31ºC
Çar
Per
16ºC
30ºC
Per
Cum
16ºC
28ºC
Cum
Cmt
13ºC
25ºC
Cmt
Haritada Görüntüle
Krasnodar - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi